Dr. Joe Dispenza

„Atmintis be emocinio krūvio vadinama išmintimi.“

Dr. Joe Dispenza įgijęs mokslų bakalauro laipsnį ir yra chiropraktikos daktaras. Jo podiplominis išsilavinimas apima neurobiologijos ir neuroplastiškumo, kiekybinių elektroencefalogramų (QEEG) matavimų, epigenetikos, proto ir kūno medicinos bei smegenų ir širdies darnos sritis. Kaip tyrėjas, lektorius, autorius ir įmonių konsultantas jis siekia demistifikuoti mistinius dalykus, kad žmonės turėtų visas jiems prieinamas priemones, leidžiančias atlikti išmatuojamus pokyčius jų gyvenime. Dr. J. Dispenza išleidęs kelias knygas, tarp kurių yra „Atsikratykite įpročio būti savimi“, „Jūs Esate Placebas“, „Tapkite ANTGAMTIŠKI“.

Dr. Joe Dispenza

11,86€
13,95€

Turime sandėlyje

Dr. Joe Dispenza

14,79€
19,20€

Turime sandėlyje

Dr. Joe Dispenza

13,81€
16,65€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Dr. Joe Dispenza

16,55€
19,95€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Dr. Joe Dispenza

Išparduota

5 prekės

Biografija

Gimė 1962 m. kovo 22 d. 

Aplankė daugiau nei 33 šalis, kur mokė žmones kurti laimingesnį ir sveikesnį gyvenimą. 

Žinomas dėl savo pasirodymo 2004 m. išleistame dokumentiniame filme „What the Bleep do We Know!“. Jis taip pat dalyvavo dokumentinių filmų seriale „Rewired“ ir dokumentiniame filme „Heal“. Pastarajame ir 2018 m. išleistame podkaste jis pasakoja apie savo stuburo traumą ir apie tai, kaip susidorojo su gijimo procesu.

J. Dispenza dėsto keliuose „pseudouniversitetuose“: Kvantiniame universitete Honolulu, Havajuose; Omega Holistinių studijų institute Rinebeke, Niujorke; Kripalu jogos ir sveikatos centre Stokbridže, Masačusetse.

J. Dispenza aktyviai reiškiasi socialiniuose tinkluose, turi daugiau kaip 600 000 prenumeratorių „Youtube“, apie č milijonus sekėjų „Instagram“ ir 140 000 sekėjų „Twitter“.

Kūrybos bruožai

Pagrindinė žinutė, kurią J. Dispenza perduoda savo skaitytojams, yra ta, kad mūsų galimybės beribės ir mes galime įgyvendinti visus savo troškimus. Autorius aistringai domisi kvantinės fizikos, epigenetikos, neurobiologijos, neurokardiologijos naujovėmis. Remdamasis šiomis žiniomis, J. Dispenza tyrinėja įvairius reiškinius ir siekia padėti žmonėms įveikti įvairias sveikatos problemas, skatinti džiaugtis gyvenimu ir plėsti savo sąmonę.