Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Dr. Joe Dispenza

„Atmintis be emocinio krūvio vadinama išmintimi.“

Dr. Joe Dispenza įgijęs mokslų bakalauro laipsnį ir yra chiropraktikos daktaras. Jo podiplominis išsilavinimas apima neurobiologijos ir neuroplastiškumo, kiekybinių elektroencefalogramų (QEEG) matavimų, epigenetikos, proto ir kūno medicinos bei smegenų ir širdies darnos sritis. Kaip tyrėjas, lektorius, autorius ir įmonių konsultantas jis siekia demistifikuoti mistinius dalykus, kad žmonės turėtų visas jiems prieinamas priemones, leidžiančias atlikti išmatuojamus pokyčius jų gyvenime. Dr. J. Dispenza išleidęs kelias knygas, tarp kurių yra „Atsikratykite įpročio būti savimi“, „Jūs Esate Placebas“, „Tapkite ANTGAMTIŠKI“.

Išdėstymas:

Dr. Joe Dispenza

11,86€

    Nemanykite, kad genai pasmerkė jus visą likusį gyvenimą praleisti taip, kaip dabar jį leidžiate, ar blogiau. Šiuo metu formuojasi naujas mokslas, suteikiantis kiekvienam žmogui galimybę susikurti norimą tikrovę. Knygoje „Atsikratykite įpročio būti savimi" įžymus autorius, paskaitininkas, tyrinėtojas ir chiropra..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Dr. Joe Dispenza

14,79€

Knygoje „Jūs esate placebas“ dr. Džo Dispenza, jau žinomas lietuvių skaitytojams iš 2014 m. išleistos knygos „Atsikratykite įpročio būti savimi", aprašo daug dokumentais pagrįstų atvejų, kai patikėjus placebu žmonėms pavyko išsigydyti širdies ligas, artritą, depresiją ir netgi išsivaduoti nuo Parkinsono ligos sukeliamų drebulių. Dr. Dispenza taip p..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Dr. Joe Dispenza

16,55€

Šios knygos autorius, remdamasis naujausiais neuromokslų ir epigenetikos pasiekimais, atskleidžia, kokios neribotos yra mūsų galimybės gydyti kūno ligas ir kurti norimą gyvenimą. Knyga papildyta tikromis istorijomis, kurias papasakojo žmonės, išbandę autoriaus siūlomus metodus. Džo Dispenza (Joe Dispenza) yra visame pasaulyje žinom..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Dr. Joe Dispenza

13,81€

Knygos „Tapkite antgamtiški“ autorius, remdamasis naujausiais neuromokslų ir epigenetikos pasiekimais, atskleidžia, kokios neribotos yra mūsų galimybės gydyti kūno ligas ir kurti norimą gyvenimą. Knyga papildyta tikromis istorijomis, kurias papasakojo žmonės, išbandę autoriaus siūlomus metodus. Džo Dispenza (Joe Dispenza) yr..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Dr. Joe Dispenza

Šioje knygoje pateikiami naujausi tyrimų duomenys iš įvairiausių mokslo sričių: neurologijos, biologijos, psichologijos, kvantinės fizikos, taip pat pasitelkiamos žinios apie hipnozę ir elgesio sąlygojimą, siekiant demistifikuoti placebo efektą ir parodyti, kaip neįmanomi dalykai tampa įmanomais...

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1962 m. kovo 22 d. 

Aplankė daugiau nei 33 šalis, kur mokė žmones kurti laimingesnį ir sveikesnį gyvenimą. 

Žinomas dėl savo pasirodymo 2004 m. išleistame dokumentiniame filme „What the Bleep do We Know!“. Jis taip pat dalyvavo dokumentinių filmų seriale „Rewired“ ir dokumentiniame filme „Heal“. Pastarajame ir 2018 m. išleistame podkaste jis pasakoja apie savo stuburo traumą ir apie tai, kaip susidorojo su gijimo procesu.

J. Dispenza dėsto keliuose „pseudouniversitetuose“: Kvantiniame universitete Honolulu, Havajuose; Omega Holistinių studijų institute Rinebeke, Niujorke; Kripalu jogos ir sveikatos centre Stokbridže, Masačusetse.

J. Dispenza aktyviai reiškiasi socialiniuose tinkluose, turi daugiau kaip 600 000 prenumeratorių „Youtube“, apie č milijonus sekėjų „Instagram“ ir 140 000 sekėjų „Twitter“.

Kūrybos bruožai

Pagrindinė žinutė, kurią J. Dispenza perduoda savo skaitytojams, yra ta, kad mūsų galimybės beribės ir mes galime įgyvendinti visus savo troškimus. Autorius aistringai domisi kvantinės fizikos, epigenetikos, neurobiologijos, neurokardiologijos naujovėmis. Remdamasis šiomis žiniomis, J. Dispenza tyrinėja įvairius reiškinius ir siekia padėti žmonėms įveikti įvairias sveikatos problemas, skatinti džiaugtis gyvenimu ir plėsti savo sąmonę.