Eglė Degutytė

Išdėstymas:

Eglė Degutytė

Internetu:
1,06€
Knygyne:
1,25€

Atrodė, kad medžiai aiškiausias dalykas. Kur tau! Daugiausiai laiko reikėjo šiai knygelei. Ant autorių stalo buvo storiausi žinynai. Lapų, žiedų, vaisių formų nagrinėjimas, pavadinimų atrinkimasbuvo pagrindinis jų užsiėmimas. Knygelėje parodyta 15 medžių. O kai knygelė jau padaryta, atrodo viskas paprasta. Pasirodo, gražiausi pavasario „kačiukai” ..

Eglė Degutytė

Internetu:
1,06€
Knygyne:
1,25€

Knygos dailininkė Eglė vaikystėje buvo puiki uogų rinkėja ir visai nemėgo rinkti grybų. Kai Eglei atėjo laikas piešti grybus, teko juos nagrinėti ir pažinti tokiame amžiuje. Smagiausia, kad žmonės Knygų mugėje ir Kaziuko mugėje iš piešinių lengvai pažino visus grybus Parinkau 14 renkamiausių, populiariausių, man atrodė, visiems žinomų grybų. Pasir..

Eglė Degutytė

Internetu:
1,06€
Knygyne:
1,25€

Knygelių serijos “Į gamtą!” sumanytoja, eiliuotų tekstų autorė Nijolė Degutienė iliustracijas nupiešti pakvietė dukrą Eglę Degutytę, nes žinojo, kaip juvelyriškai ji sugeba perteikti mažiausias smulkias detalytes ir kaip tikroviškai moka pavaizduoti gamtos vaizdus. Tą ji darė aliejumi, tačiau akvarelės galimybės atvaizduoti augalų lapelius, žiedeli..

Eglė Degutytė

Internetu:
1,06€
Knygyne:
1,25€

Ši knygutė supažindina vaikus, su įvairiausiomis miško uogomis,su gražiais paveiksliukais...

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)