Erikos Umbrasaitės knygos

„Gyvenimas per trumpas, kad darytum ką nors per prievartą."

Erika Umbrasaitė – tai garsi žurnalistė, rašytoja, tokių bestselerių kaip „Prancūzija Mon amour“, „Vienos krūties istorija“ autorė, skaitytojų itin vertinama už autentiškus, gyvenimo patirtimi paremtus, neretai ironiškus, bet kartu ir jautrius pasakojimus. Įveikusi onkologinę ligą E. Umbrasaitė nusprendė imti ir išpildyti savo gyvenimo svajonę – su šeima persikelti gyventi į Prancūziją, kuri ir tapo įkvėpimu parašyti garsiausią jos romaną. Šiandien kūrėja gyvena nedideliame Prancūzijos kaime ir valdo jaukų antikvariatą. 

Erika Umbrasaitė

12,67€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Erika Umbrasaitė

7,46€

Turime sandėlyje

Išparduota

Erika Umbrasaitė

Išparduota

Išparduota

Erika Umbrasaitė

Išparduota

Išparduota

Erika Umbrasaitė

Išparduota

Išparduota

Erika Umbrasaitė

Išparduota

Išparduota

Erika Umbrasaitė

Išparduota

7 prekės

Biografija

Gimė 1970 m. spalio 3 d. Vilniuje. 

Įveikė krūties vėžį.

Su šeima persikėlė gyventi į Prancūziją.

Valdo antikvariatą.

Mylimasis – Jurgis Jucys.

Sūnus – Jokūbas Jarmalavičius. Jo tėvas – buvęs E. Umbrasaitės vyras Ričardas Jarmalavičius.

Kūrybos bruožai

E. Umbrasaitė tapo gerai žinoma prieš daugiau nei 10 metų, kai pasirodė jos pirmoji knyga „Vienos krūties istorija“. Joje ji papasakojo apie ją ištikusį krūties vėžį ir savo kovą su šia klastinga liga. Knygoje bandoma net didžiausius kraštutinumus nagrinėti su optimizmu, o nusivylimą ir nerimą palydėti šypsena ir trupučiu ironijos. Knyga visiškai pagrįsta dvejus metus kasdien rašytu dienoraščiu, kuriame atsiskleidžia daugelį metų trukusi liga. Kūrinys jau ne tik išleistas daugybe leidimų, bet ir išleistas jo tęsinys.

E. Umbrasaitė, išstudijavusi prancūzišką gyvenimo ritmą, savo įspūdžius sudėjo į knygą „Prancūzija Mon amour“. Tai pasakojimas apie prancūzišką gyvenimo būdą ir apie tai, kaip lietuvė mergina sugebėjo prie jo prisitaikyti. Kūrinys atskleidžia, kaip patirti mažus gyvenimo malonumus ir mažiau galvoti apie ateitį. Ši knyga skirta žmonėms, kuriems reikia išmokti gyventi čia ir dabar.