Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Gareth Moore

Išdėstymas:

Gareth Moore

4,27€

9–11 metų vaikams Šioje galvosūkių knygelėje rasi per šimtą užduočių, kurias teks atlikti greičiau nei per 5 minutes.Spręsi sudoku, ieškosi skirtumų, sprendimų, kaip apeiti kliūtis, užbaigsi domino kauliukų grandinėles ir atliksi kitas užduotis.Laikas išmėginti savo jėgas!..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Gareth Moore

4,27€

ESI SUMANUS IR MĖGSTI GALVOSŪKIUS?Knygoje daugiau kaip  80 įdomių, galvą pasukti priversiančių galvosūkių. Čia rasi ir loginių mįslių, įdomių labirintų, matematinių užduočių. Nė nepastebėsi, kaip tapsi tikru galvosūkių sprendimo meistru!7-9 metų vaikams..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Gareth Moore

4,85€

9–11 m. vaikamsKnygoje daugiau kaip 100  įdomių ir galvą pasukti priversiančių galvosūkių. Čia rasi sudoku užduočių, laivų mūšių, skaičių sekų ir kitų originalių užduočių bei iššūkių – tad smagiai spręsk, lenktyniauk su savimi ir patikrink savo protinius gebėjimus!„Loginiai galvosūkiai“• Lavina loginį mąstymą• Stiprina matematinius gebėjimus• ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Gareth Moore

6,89€

8–12 metų vaikams.Ši knyga – su daugiau nei 100 matematinių galvosūkių – yra pati geriausia treniruotė tavo nuostabiosioms smegenims.Joje yra skaičių piramidžių, labirintų, atminties žaidimų, daugybos lentelės užduočių ir matematinių sekų.Atėjo laikas išbandyti savo protinius gebėjimus!Užduotis sukūrė mokslų daktaras Garetas Muras – tikras galvosūk..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Gareth Moore

4,31€

Daugiau nei 100 galvosūkių privers rimtai pasukti smegenis. Knygoje galėsi spręsti sudoku, ieškoti skirtumų paveikslėliuose, klaidžioti po skaičių labirintus, dalyvauti viktorinose, žaisti domino.Laikas išmėginti savo jėgas. 9-11 metų vaikams...

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Gareth Moore

Kas smagiau – žaisti futbolą, stebėti varžybas ar keliauti labirintais? Ši knyga leis mėgautis viskuo vienu metu! Tavęs laukia ne tik painūs ir įdomūs labirintai, bet ir daug įdomių faktų apie futbolą. Čiupk pieštuką ir pirmyn ieškoti teisingo kelio! ..

Išparduota

Gareth Moore

Smegenų mankšta 9-11 metų vaikams   Ar pasirengę pamankštinti smegenis?  Knygelėje galybė įdomiausių galvosūkių. Patikėkite, tikrai prireiks įtemptai pagalvoti!  • Dėlionės • loginiai galvosūkiai • žaidimai žodžiais • matematinės užduotys • laivų mūšiai &bu..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)