Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Henrikas Radauskas

Henrikas Radauskas — garsus XX a. lietuvių poetas, modernistas, vertėjas. Vaikystėje mokėjo lietuvių, vokiečių, lenkų kalbas, kadangi mama buvo pusiau vokietė, pusiau lenkė, kilusi iš Rytprusių. Dalį vaikystės praleido Pakruojo rajone, po to išvyko į Rusiją (Sibirą) — ten baigė pradinę mokyklą. Grįžęs į Lietuvą įgijo aukštąjį išsilavinimą ir tapo pedagogu. Dirbo universiteto bibliotekininku, švietimo ministerijos leidybos korektoriumi, meno reikalų valdybos sekretoriumi, valstybinės leidyklos redaktoriumi. 1944 m. emigravo į Vokietiją, dar po kurio laiko persikėlė už Atlanto į JAV, kurioje taip pat aktyviai užsiėmė kūryba. H. Radausko knygos išsiskiria spalvų bei garsų įvairove, savitumu, o kritikų teigimu, kūrinius sunku priskirti konkrečiai srovei. 

Išdėstymas:

Henrikas Radauskas

Henrikas Radauskas (1910–1970) – vienas žymiausių lietuvių lyrikos kūrėjų, nepakartojamas poetinio žodžio talentas, turėjęs ir tebeturintis didelės įtakos tiek XX amžiaus, tiek dabarties lietuvių poezijos raidai. Šiame poezijos rinkinyje surinkti visi knygose spausdinti literatūros klasiko eilėraščiai. Rinkinys pirmą ka..

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (viso puslapių - 1)