Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Immanuel Kant

Imanuelis Kantas (Immanuel Kant) — Apšvietos epochos filosofas, kuris ir šiomis dienomis yra laikomas vienu geriausių visų laikų Vakarų mąstytojų. I. Kantas gimė 1724 m. Prūsijoje, Jono Jurgio Kanto ir Onos Reginos Kant šeimoje, mokėsi Frydricho kolegijoje, Karaliaučiaus universitete, kuriame iki senatvės ėjo profesoriaus, rektoriaus pareigas. Jo žymiausias darbas — „Grynojo proto kritika“ aiškina, kaip individo protas ir patirtis sąveikauja su mintimis ir supratimu. Taip pat I. Kantas parašė kūrinius „Praktinio proto kritika“, „Antropologija pragmatiniu požiūriu“ bei „Apie pedagogiką“. Šiandien jo darbai vis dar daro didelę įtaką etikoje, estetikoje, politinėje filosofijoje ir kitose srityse.

Išdėstymas:

Immanuel Kant

13,77€

..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Immanuel Kant

18,25€

..

Turime sandėlyje

Immanuel Kant

10,20€

Immanuel Kant. Praktinio proto kritika. Antra pataisyta laida. Romano Plečkaičio baigiamasis straipsnis, asmenvardžių ir dalykų rodyklės. Tai antroji iš trijų „Kritikų“, kuriose išdėstyta visa Kanto filosofijos sistema. Remdamasis „Grynojo proto kritikoje“ suformuluotais principais Kantas sukūrė moralės teoriją, kurią pateikė „Praktinio proto krit..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Immanuel Kant

Immanuelio Kanto trumpas ir aiškiai parašytas apibendrinimas, ką reiškia mokyti, ugdyti ir lavinti. Nors ir rašyta 19 a. pradžioje, ši knyga išlieka aktuali ir šiandien: joje suformuluojami ugdymo ir lavinimo tikslai, tėvų ir mokytojų vaidmenys, aptariami tinkamiausi lavinimo metodai. „Vaikai turi būti ugdomi ne dabarčiai, bet ateičiai, galimai ger..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)