James Clear

„Įpročiai – tai sudėtinės savęs tobulinimo palūkanos.“

Jamesas Clearas yra rašytojas ir pranešėjas, daugiausia dėmesio skiriantis įpročiams, sprendimų priėmimui bei nuolatiniam tobulėjimui. Jis yra „New York Times“ bestselerio nr. 1 „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“ autorius. Šios knygos visame pasaulyje parduota daugiau kaip 5 mln. egzempliorių, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų. J. Clearas nuolat skaito pranešimus „Fortune 500“ sąrašo įmonėse, o jo darbai aptarti tokiose žiniasklaidos priemonėse kaip žurnalai „Time“, „New York Times“, „Wall Street Journal“ ir laidoje „CBS This Morning“. Jo populiarus naujienlaiškis elektroniniu paštu „3-2-1“ kiekvieną savaitę siunčiamas daugiau nei 1 mln. prenumeratorių.

1 prekės

Biografija

Tarptautinio bestselerio „Atominiai įpročiai“ autorius. Visame pasaulyje parduota daugiau nei 10 mln. egzempliorių. Knyga daugiau nei 1 metus praleido „New York Times“ bestselerių sąraše. Išversta į daugiau nei 50 kalbų.

Sukūrė svetainę jamesclear.com ir populiarų savaitinį naujienlaiškį „3-2-1“. Iš viso paskelbta daugiau kaip 250 straipsnių. Daugiau kaip 2 mln. el. pašto prenumeratorių. Daugiau kaip 10 mln. lankytojų per metus jamesclear.com.

Pranešėjas didžiausiose įmonėse ir renginiuose. Per mėnesį sako 1-2 kalbas apie įpročius ir nuolatinį tobulėjimą. Ankstesni klientai: „Cisco“, „General Electric“, „Honda“, „Intel“, „LinkedIn“, „Lululemon“, „McKinsey & Company“, „Merrill Lynch“ ir daugelis kitų.

Sunkiaatletis ir (buvęs) sportininkas. Geriausias pritūpimas – 192 kg. Geriausias atsispaudimas – 143 kg.

Prisidėjo prie Kovos su maliarija fondo (AMF) veiklos. Kasmet skiria 5 % pelno. AMF platina tinklelius, skirtus apsaugoti vaikus, nėščias motinas ir šeimas nuo maliariją pernešančių uodų. Tai yra vienas ekonomiškiausių būdų pratęsti gyvenimą ir įgyvendinti didesnę misiją – padėti kitiems išnaudoti visą savo potencialą. Iki šiol tinkleliais aprūpinta daugiau kaip 35 000 žmonių.

Kūrybos bruožai

J. Clearas geba paprastai ir lengvai perteikti sudėtingas idėjas. Be to, jis rašo labai praktiškai, skaitytojams pateikia patarimų ir įgyvendinamų veiksmų, kurių jie gali imtis, kad pagerintų savo gyvenimą. Autoriaus kūrybai būdingi trumpi, rišlūs sakiniai ir pastraipos, dažnai parašyti pokalbio tonu. Be to, J. Clearas į tekstus dažnai įtraukia mokslinius tyrimus ir duomenis, todėl skaitytojams pateikia įrodymais pagrįstų įžvalgų. Šis rašytojas įkvepia skaitytojus imtis veiksmų ir daryti teigiamus pokyčius savo gyvenime.