Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Jamie Oliver

Jamie Oliver  — žymus britų kilmės kulinaras, šefas, kulinarinių receptų knygų autorius, televizinių laidų vedėjas. Maisto industrijoje J. Oliver sukosi nuo pat mažens: jo tėvai turėjo nedidelį restoranėlį, kurio virtuvėje jis asistavo dar būdamas vaikas. Būdamas 16 įstojo į Westminster Catering koledžą, kuriame įgijo kulinarijos diplomą, vėliau žinias tobulino Prancūzijoje. Grįžęs į Londoną J. Oliver pradėjo dirbti žymiuose restoranuose. Anglijoje ir visame pasaulyje Jamie Oliver išpopuliarėjo po televizinio projekto „Nuogas virėjas”, vėliau sekė jo asmeninės televizijos laidos. J. Oliverio virtuvės filosofija paprasta: praktiški, neįmantrūs, 

Išdėstymas:

Jamie Oliver

30,25€

PAPRASTOS IDĖJOS KIEKVIENAI SAVAITĖS DIENAIIEŠKOTE ĮKVĖPIMO?JAMIE’IS TAU PADĖS.PAGAL DAUGIAU KAIP 120 RECEPTŲ IŠ 18 MĖGSTAMIAUSIŲ PRODUKTŲ LENGVAI PASIGAMINSITE GARDŽIŲ, KVAPNIŲ VALGIŲ.Mums visiems pažįstami kasdieniai 18 produktų (tokie kaip - žiediniai kopūstai, vištienos krūtinėlė, kiaušiniai, paprikos, lašiša, bulvės ir t.t) ir 7 idėjos ką gali..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Jamie Oliver

30,29€

Jamie Oliveris yra pasaulinio masto fenomenas. Devyniolika metų kurdamas televizijos laidas ir leisdamas knygas, jis įkvėpė milijonus žmonių mėgautis maisto gaminimu ir paskatino valgyti šviežius, gardžius valgius. Jamie ir jo organizacijos tikslas – pasaulinė maisto revoliucija, kad mažėtų nutukusių vaikų, pagerėtų visų sveikatą ir ma..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Jamie Oliver

37,91€

DAUGIAU KAIP 120 ĮDOMIŲ IR PAPRASTŲ RECEPTŲ – „KARTU“ PADĖS JUMS SUKURTI NEĮTIKĖTINŲ PATIEKALŲ, KURIAIS GALĖSITE DALINTIS SU MYLIMAIS ŽMONĖMIS. ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Jamie Oliver

30,62€

Jamie Oliveris – visų laikų geriausiai parduodamų receptų knygų autorius – grįžta su gardžiausiais valgiais, gausiais augalinės energijos. Šiais laikais dažnas iš mūsų dėl įvairių priežasčių (sveikatos, kainos ar planetos) kaip niekad stengiasi į savo racioną įtraukti daugiau daržovių. Neįtikėtinai lengvai paruošiami patiekalai, įkvėpti įvairi..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Jamie Oliver

Jamie Oliveris – visų laikų geriausiai parduodamų receptų knygų autorius iš Jungtinės Karalystės – grįžta su trenksmu. Neįtikėtinai derindamas vos 5 ingredientus jis sukūrė 130 naujų receptų, kuriuos galite išbandyti namie bet kurią savaitės dieną. Salotos, makaronai, vištiena, žuvys, įdomūs daržovių, ryžių ir ryžių..

Išparduota

Jamie Oliver

..

Išparduota

Jamie Oliver

..

Išparduota

Jamie Oliver

Knygoje „Supermaistas šeimai“ svarbiausia, kaip lengvai ir, žinoma, skaniai pagaminti sveiką maistą. Šį kartą surinkau visą pluoštą klasikinių vaikystės receptų bei geriausių šeimos patiekalų, kuriuos visi mėgstame, ir gaminau, perrašinėjau, ragavau ir gerinau tol, kol jie atitiko mano supermaisto filo..

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)