Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Jeannette Fischer

„Be šios knygos neįmanoma iki galo suprasti Marinos Abramovič, vienos didžiųjų šiuolaikinių menininkių, kūrybos.“ - Cosmopolis

Jeannette Fischer jau daugiau nei trisdešimt metų dirba Ciuriche kaip froidistė psichoanalitikė, ypatingą dėmesį skirdama smurto, galios ir bejėgiškumo temoms. Ji taip pat kuravo parodas šiomis temomis ir sukūrė du dokumentinius filmus. J. Fischer yra knygos „Psichoanalitikė kalbasi su Marina Abramovič“ (2018) autorė.

Išdėstymas:
elakcija

Jeannette Fischer

20,29€

Nors pokalbių su Marina Abramović yra daug ir laisvai prieinamų, dažniausiai jie nuslysta paviršiumi. Taikydama psichoanalizę Jeannette Fischer bando atrasti gelmines menininkės ir jos kūrybos jungtis. Ši reta ir išskirtinė prieiga atskleidžia daug neregėtų M. Abramović pusių. Moterų dialogas, nesileisdamas į terapeuto ar menininko apibendrinimus, ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (viso puslapių - 1)

Biografija

Studijavo religijas Atėnuose, Tiubingene ir Ciuriche. Susidomėjo Froido mintimis. Tai paskatino keisti karjerą. 1986-2016 m. dirbo froidistine psichoanalitike Ciuriche.

10-ajame dešimtmetyje spontaniškai sumanė kreiptis dėl meno parodos kuratorystės. Nuo tada su menu dirba taip pat intensyviai, kaip ir su psichoanalize.

2018 m. išleido psichoanalizės knygą „Psichoanalitikė kalbasi su Marina Abramovič“.

Kūrybos bruožai

J. Fischer domina visos santykio formos ir dinamika, ne tik kaip išraiška meno kūrinyje ar kaip jo biografinis variklis. Mąstymas apie galią, smurtą ir baimę sudaro visų J. Fischer darbų pagrindą. Leidinys „Psichoanalitikė kalbasi su Marina Abramovič“ paremtas įrašais iš kelių dienų pasisvečiavimo M. Abramović namuose. Tekstai papildyti J. Fischer psichoanalizės komentarais. Gausu iliustracijų iš išsamiau analizuotų performansų.