Jessie Inchauspé

„Mes visi turime du gyvenimus antrasis prasideda tada, kai suprantame, kad jį turime tik vieną.“


Jessie Inchauspé (g.1992) – prancūzų biochemikė ir New York Times bestselerio „Gliukozės revoliucija“ autorė. Ji taip pat žinoma kaip Glucose Goddess (liet. Gliukozės deivė), savo socialiniuose tinkluose rašanti apie tai, kaip svarbu subalansuoti cukraus kiekį kraujyje siekiant geros savijautos.

-30% su kodu: ZAIBAS

Jessie Inchauspé

18,20€
26,00€

Turime sandėlyje

-30% su kodu: ZAIBAS

Jessie Inchauspé

14,63€
20,90€

Turime sandėlyje

2 prekės

Biografija


  • Gimė 1992 m. Prancūzijoje.

  • Karaliaus koledže Londone studijavo matematiką, o Džordžtauno universitete įgijo biochemijos magistro laipsnį.

  • Būdama vos devyniolikos ji nelaimingo atsitikimo susilaužė stuburą ir tai ją paskatino domėtis sveikata.

  • 2019 m. ji susikūrė Instagram paskyrą @GlucoseGoddess, kurioje ėmė dalintis grafikais, iliustruojančiais gliukozės kiekį kraujyje po tam tikrų valgymo įpročių.

  • 2022 m. balandį Inchauspé išleido savo debiutinę knygą „Gliukozės revoliucija“. Pasaulyje jau parduota daugiau nei 1 mln. šios knygos egzempliorių, o Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Ispanijoje ir Vokietijoje knyga tapo pirmaujančiu bestseleriu. „Gliukozės revoliucija“ išversta į daugiau nei 40 kalbų.

  • Jessie Inchauspé ir toliau dalijasi sveikatos patarimais, gliukozės reguliavimo svarba, o 2023 m. gegužę išleido antrąją knygą „Gliukozės deivės metodas“, kuri buvo įtraukta į „The New York Times“ perkamiausių prekių sąrašą.

  • Šiuo metu mokslininkė gyvena Niujorke.

Kūrybos bruožai

Jessie Inchauspé „Gliukozės revoliucija“ parašyta remiantis pažangiausiu mokslu ir pačios specialistės atliktais tyrimais. Čia autorė pristato 10 paprastų patarimų, kaip kiekvienas, kenčiantis nuo per didelio gliukozės kiekio ir jo sukeltų simptomų, gali iš esmės pagerinti savo gyvenimo kokybę.