Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Kristina Ohlsson

„Taip jis įgijo pasitikėjimą, nes daug dėmesio skyrė aiškumui ir žadėjo tik tai, kas pagrįsta.“

Kristina Ohlsson (g. 1979 m.) – viena sėkmingiausių ir labiausiai vertinamų Švedijos kriminalinės literatūros bei knygų vaikams autorių. Prieš tapdama nuolatine rašytoja, Kristina dirbo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje (ESBO), Švedijos saugumo tarnyboje ir Užsienio reikalų ministerijoje. Nuo tada, kai perėjo prie literatūrinės karjeros, ji dažnai patenka į nacionalinius ir tarptautinius bestselerių sąrašus, apdovanojimų trumpus sąrašus ir yra kritikų mėgstama. 2020 m. ji pradėjo naują kriminalinę seriją, kurios veiksmas vyksta nuotaikingoje vakarinėje Švedijos pakrantėje: Augusto Strindbergo seriją. Populiarūs K. Ohlsson kūriniai: „Apleistosios pilies paslaptis“, „Audrų stebėtojas“, „Erelių uolos paslaptis“.

Išdėstymas:

Kristina Ohlsson

9,54€

Elė ir Valteris turi laikytis kartu. Juos išsiuntė į Audrų salą, kurioje jie turės gyventi, kol namo grįš jų įkalinti tėvai. Tačiau saloje viskas kitaip, nei atrodo iš pažiūros. Jos apleista akmeninė pilis slepia tamsiausias paslaptis. Vietiniai gyventojai perspėja brolį ir seserį: tik nesiartinkite prie pilies! Bet kas gi tiki jų istorijomis ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristina Ohlsson

16,96€

DETEKTYVŲ KARALIENĖS ROMANAS APIE SMURTĄ ŠEIMOJE, UŽDRAUSTĄ MEILĘ IR PERSEKIOJANČIUS PRAEITIES ĮVYKIUS Romanu „Audrų stebėtojas“ pradedama nauja Kristinos Ohlsson detektyvų serija. Pagrindiniai kūrinio veikėjai – policijos detektyvė Marija Martinson ir buvęs finansininkas Augustas Strindbergas, atsikraustęs į Huvenesetą vakarinėje Švedijos pak..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristina Ohlsson

10,70€

– Paskubėk! – maldavo pašnibždomis. – Tiesiog paskubėk!Tą akimirką, kai jau ruošėsi stotis, mergaitė ant pečių pajuto tvirtas kažkieno rankas.Bonė suklykė.Kažkas greitai užspaudė burną delnu.Vos tik Bonė su Čarlzu įžengia į močiutės namus mažame Skugvikeno miestelyje, jie patenka į šiurpių įvykių sūkurį. Neseniai dingo mažas berniukas, kurio niekas..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristina Ohlsson

9,71€

Megė greitai atsigręžė. Nieko. Tik eglės. Ji taip mynė, kad net kvėpuoti pamiršo. Gerklė degė, pakilęs vėjas plaikstė plaukus. Aplink braškėdami lingavo medžiai. Veidu varvėjo lietaus lašai, bet ji nekreipė dėmesio. Vasaros atostogos sename name su daugybe paslaptingų kambarių tiesiog negali būti nuobodžios – tuo įsitikina ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristina Ohlsson

18,62€

Detektyvas „Ledlaužis“ – antroji pasakojimų apie Augustą Strindbergą serijos knyga (pirmoji, „Audrų stebėtojas“, lietuviškai pasirodė 2022 m.). Pagrindiniai kūrinio veikėjai – jau pažįstama policijos detektyvė Marija Martinson ir buvęs finansininkas Augustas Strindbergas, atsikraustęs į Huvenesetą vakarinėje Švedijos pakrantėje įgyvendinti senos sv..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristina Ohlsson

9,87€

TREČIOJI KVAPĄ GNIAUŽIANČIOS TRILOGIJOS DALIS Vieną lietingą naktį Eldsaloje pasigirsta keistas dundesys. Ir pasklinda siaubingas dvokas. O rytą Herbertas su Sele aptinka pievoje atsivėrusią didelę smegduobę. Joje matyti paslaptingas mūras, bet niekas nepamena, kad čia būtų stovėjęs namas. Netrukus miestelio kapinėse randami du tušti atid..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristina Ohlsson

10,50€

SUMAIŠTIS SALDAINIŲ PARDUOTUVĖJE. KAIP NUO VAIDUOKLIŲ ŠĮKART APSIGINS CUKRINĖ BELA? Sveiki atvykę į Vaiduoklių biurą!Tai skubios pagalbos skyrius žmonėms, kuriems teko susidurti su vaiduokliais. Čia rasite Elsą ir Kalį, kurie apie vaiduoklius ir vaidenimąsi žino beveik viską. Dabar į bėdą pateko Cukrinė Bela. Visi jos saldainių parduotuvės kli..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristina Ohlsson

10,54€

KAS TAS ŠIURPUSIS ŠEŠĖLIS IR KO JAM REIKIA? Sveiki atvykę į Vaiduoklių biurą! Čia rasite Elsą ir Kalį, kurie žino viską apie vaiduoklius. Šį kartą Fransui Fransonui reikia jų pagalbos. Jo bute vaidenasi ir jis negali miegoti naktimis dėl triukšmo! Kažkas virtuvėje daužo indus, įjungia ir išjungia šviesą, išverčia knygas iš lentynos. Karta..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristina Ohlsson

9,75€

Iš švedų kalbos vertė Virginija Jurgaitytė.KAIP SUSTABDYTI PASLAPTINGĄJĮ KOLEKCININKĄ, KOL DAR NE VĖLU?Atostogų metas. Iki Kalėdų liko vos kelios dienos. Alba su mažąja sesute Elena atvyksta į Šerndaleną aplankyti savo dėdės Baltazaro. Jis, norėdamas jas nustebinti, parodo rudenį aukcione įsigytą pirkinį. Tai nuostabus miniatiūrų namelis, kadaise p..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristina Ohlsson

9,29€

ANTROJI KVAPĄ GNIAUŽIANČIOS TRILOGIJOS DALIS Miško pakraštyje prasidėjęs gaisras greitai išplito. Tarp medžių plaikstėsi aukštos, tvoskiančios karščiu ir viską savo kelyje ryjančios liepsnos. Praūžusi ugnis paliko tik rūkstančius ir traškančius juodus kamienus. Tiršti dūmai graužė Herbertui aki..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristina Ohlsson

9,21€

PIRMOJI KVAPĄ GNIAUŽIANČIOS TRILOGIJOS DALIS Karščiausią, kokią tik žmonės pamena, vasarą Eldsaloje ima dėtis keisti dalykai. Vieną vėlyvą vakarą į Herberto ir jo senelio namus pasibeldžia nepažįstamasis su dviem lagaminais. Nuo vieno jų ant slenksčio lieka tamsi dėmė. Kraujas? O dar tos miestelį užplūdusios vapsvos... Netrukus vienas po ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Kristina Ohlsson

..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1979 m. kovo 2 d.

Užaugo Kristianstade, vėliau persikėlė į Geteborgą, kur studijavo politikos mokslus.

Vėliau Švedijos gynybos universitete Stokholme įgijo politikos mokslų ir krizių valdymo magistro laipsnį. 

2005 m. dirbo kovos su terorizmu pareigūne Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje. Taip pat dirbo Švedijos saugumo tarnyboje, Švedijos užsienio reikalų ministerijoje ir Švedijos nacionaliniame gynybos koledže.

Pirmasis K. Ohlsson romanas buvo adaptuotas Švedijos televizijai kaip „Sthlm Rekviem“.

Be grožinės literatūros suaugusiems, K. Ohlsson taip pat yra parašiusi populiarią trilogiją vaikams skirtų įtemptų romanų. 

2010 m. ji buvo apdovanota Stabilo premija už geriausią Pietų Švedijos kriminalinę literatūrą. 

2013 m. jai buvo įteikta Sveriges Radio premija už romaną vaikams. 

2017 m. jai buvo įteiktas kriminalinės literatūros vaikams apdovanojimas „Crimetime Specsavers Award“.

Dabar gyvena Stokholme.

Kūrybos bruožai

Niekas taip nekuria intrigų kaip K. Ohlsson. Rašymas įtemptas, tirštas ir labai atmosferiškas. Istorijos aštrios ir neįmanomos paleisti. K. Ohlsson yra tikra skandinaviškų kriminalinių romanų karalienė. Rašytojai pavyko padaryti tai, ką iki jos bandė daugelis: pakelti švedų kriminalinį romaną į naują ir netikėtą lygį.