Lina Ever

„Leisdamasis su kuprine į kelią, tu išeini pažinti pasaulio ir savęs“.

Lina Ever (Lina Neverbickienė, mergautinė pavardė – Bandzaitė, g. 1970) – tinklaraštininkė, rašytoja, žurnalistė, gidė po Berlyną. Ji gimė ir užaugo Panevėžyje. Jau vaikystėje kūrė apsakymus. Svajojo tapti pasakų rašytoja. Troškimas išsipildė. Lina Ever yra išleidusi tokias skaitytojų pamėgtas knygas kaip „Kava su apelsinais“, „Kelyje. 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu“, „Neišryškinta juostelė“, „Objektyve – meilė“. Autorė bendradarbiauja su portalu 15min.lt, kultūros leidiniu „Literatūra ir menas“, gyvenimo būdo žurnalais. Rašo apie Berlyno istoriją ir kultūrinį gyvenimą. Skatina vaikščiojimą ir keliavimą pėsčiomis.

Lina Ever

17,01€
20,50€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Lina Ever

23,38€
27,50€

Turime sandėlyje

Išparduota

Lina Ever

Išparduota

Išparduota

Lina Ever

Išparduota

Išparduota

Lina Ever

Išparduota

5 prekės

Biografija

Gimė 1970 m. Panevėžyje.

Muzikos mokykloje mokėsi groti kanklėmis. Šoko liaudies šokių ansamblyje.

Baigė žurnalistikos studijas Vilniaus universitete.

Dirbo spaudoje, viešųjų ryšių konsultante Vilniuje.

Dabar su vyru ir jauniausiu sūnumi gyvena Berlyne. Miesto atmosferą autorė atkuria romanuose, straipsniuose ir tinklaraštyje.

Kūrybos bruožai

„Kava su apelsinais. Vienos piligrimystės dienoraštis“ piligrimų keliu veda į akistatą su savimi. Ieško atsakymų į egzistencinius klausimus. Prieš keletą metų kelio knygų seriją pradėjusi autorės knyga „Kelyje. 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu“ skaitytojų buvo sutikta palankiai. Tapo bestseleriu. 2017 m. rudenį autorė su kunigu Algirdu Toliatu ir fotomenininku, Nacionalinės premijos laureatu Algimantu Aleksandravičiumi leidosi į piligriminę kelionę Dailininkų keliu Malerweg Saksonijos Šveicarijoje. Per penkias dienas keliautojai nuėjo 65 kilometrus, 100 tūkstančių žingsnių, kalbėdamiesi apie Dievą, žmogų ir gamtą. Apie tai, kam reikalingas kelias, kaip rasti drąsos juo žengti sąmoningo gyvenimo link.