Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Marius Marcinkevičius

Išdėstymas:

Marius Marcinkevičius

Internetu:
8,03€
Knygyne:
9,45€

Nauja iliustratorės AUŠROS KIUDULAITĖS („Laimė yra lapė“) iliustruota knyga! Kartą gyveno laaabai didelis dramblys ir maža pelytė. Juodu buvo geriausi draugai. Tik ar gali dramblys draugauti su pelyte? O draugystė būti tokia didelė, kad ją galėtų pakelti tik dramblys, arba ji tilptų mažoje pelytės širdelėje? Atsakymo ie&sc..

akcija -30%

Marius Marcinkevičius

10,95€ 15,65€

Sutaupote:
4,70€

Tarpukario Vilnius. Pats viduržiemis prieš Kalėdas. Ant ryto saulės auksinamo apšerkšnijusio stogo sėdi keistas pusnuogis jaunuolis, o iš varpinės bokšto jį stebi paslaptingas neūžauga senis, saugomas žilagalvio varno. Neūžaugą smelkia nuojauta, kad virš Vilniaus kaupiasi sunkus nelaimės debesis ir niekas n..

akcija -30%

Marius Marcinkevičius

9,17€ 13,10€

Sutaupote:
3,93€

Marius Marcinkevičius, Agnė Nananai „Kaip pelėdžiukas iš namų pabėgo“3–5 metų vaikams (bet patiks ir mokyklinukams, ir jų tėveliams ar seneliams)Ši nuotaikinga eiliuota pasakėlė prasideda piktai, bet baigiasi – labai gražiai ir šiltai!Pasitaiko dienų, kai nei namai, nei tėvai nemieli... Ir galvoje sukasi mintys, kaip būtų puiku nuo visų pabėgti… Ta..

Marius Marcinkevičius

Internetu:
8,03€
Knygyne:
9,45€

Kartą baisi princesė jojo ant mažo mielo drakono, o žirgas ant riterio šuoliavo po laukus, nes juos vijosi didžiulės šukos. Ar gali taip būti? Žinoma, kad gali, jeigu visi žodžiai pasakoje susimaišė! O kodėl taip nutiko, jūs sužinosite perskaitę naują rašytojo Mariaus Marcinkevičiaus knygą „Princesė“, kuri..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)