Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Marius Povilas Elijas Martynenko

„Jeigu pasirenkame abejingumą, esame pasmerkti.“

Marius Povilas Elijas Martynenko – rašytojas, slam poezijos kūrėjas. Slemas – tai performatyvioji literatūra, o M. P. E. Martynenko yra laikomas geriausiu jos atlikėju visoje Lietuvoje. Populiarūs autoriaus kūriniai: „Be penkių pasaulio pradžia“, „PRAEIS“.

Išdėstymas:
akcija

Marius Povilas Elijas Martynenko

5,03€

M. P. E. Martynenko: studijavo filosofiją, vertimą (iš anglų ir italų kalbų). Nerado sau vietos universitete. Metus gyveno su vienuoliais. Trylika kartų atsibudo reanimacijoje po hipoglikeminių ir hiperglikeminių komų. Sykį ištiktas komos išbuvo kelias paras. Galbūt netgi bendravo su transcendentalais, bet už tas istorijas jis dabar jau prašo pinig..

Turime sandėlyje

akcija

Marius Povilas Elijas Martynenko

5,45€

Čia paprastai pateikiamas trumpas autoriaus veiklos, pasiekimų ir gyvenimo aprašas. Bet visa tai lengva rasti internete ir nėra itin įdomu. Marius Povilas Elijas Martynenko, 26 metai, 58 kilogramai, 168 centimetrai (knygos leidimo metais). Aktorius, dramaturgas, poetas, (ex)barmenas, įgarsintojas, tinklaraštininkas. Mėgstamiausias užs..

Turime sandėlyje

Išparduota

Marius Povilas Elijas Martynenko

Marius Povilas Elijas Martynenko, - aktorius, dramaturgas, poetas, (ex)barmenas, įgarsintojas, tinklaraštininkas. “Mirtingumo įrodymai” – trečioji autoriaus knyga. Likus maždaug mėnesiui iki šios knygos pasirodymo, vieną naktį atsigavau iš hipoglikeminės komos. Šalia manęs buvo mylimoji, ji buvo i&scar..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1993 m. Vilniuje.

Baigė Vilniaus Jėzuitų gimnaziją.

Studijavo filosofiją, vertimą, o galiausiai pasuko aktorystės keliu.

Dirbo laiškanešiu, vertėju, redaktoriumi, tekstų įgarsintoju ir naktiniu portjė.

2016 m. Europos slam poezijos čempionate Belgijoje užėmė trečią vietą.

2018 metais išleista debiutinė knyga „Be penkių pasaulio pradžia“.

Kūrybos bruožai

Pirmoji M. P. E. Martynenko knyga „Be penkių pasaulio pradžia“ – tai ne tik skaudžių išgyvenimų atspindys. Šiame kūrinyje skausmas ir destrukcija atsveriami humoru, absurdu ar net pozityvumu. Ši knyga – tai ypač privatus ir atviras pokalbis, dažnai sarkastiškas ir nepatogus. Pats autorius teigia, kad kalba apie pasaulį atvirai – tokį, koks jis yra. Jis sako, kad knygos pavadinimą paskatino jo niekad neužrašytas kūrinėlis, kurį jis spontaniškai atliko Portugalijoje.