Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Matthew Perry

„Man nėra svetima kalbėti apie savo problemas per aplinkui.“


Matthew Perry (g.1969) – amerikiečių aktorius, geriausiai žinomas dėl Chandler Bing vaidmens populiariajame seriale „Draugai“. Pasirodydamas įvairiuose filmuose, televizijos laidose, jis užsitarnavo universalaus ir talentingo aktoriaus reputaciją. Autoriaus atsiminimų knyga – „Draugai, meilė ir tas didelis baisus dalykas“.

Matthew Perry

22,44€

Turime sandėlyje

1 prekės

Biografija

  • Aktorius gimė 1969 m. rugpjūčio 19 d. Masačusetso valstijoje. Didžiąją dalį ankstyvos vaikystės praleido Otavoje, Kanadoje, kur jo motina Suzanne Perry dirbo Kanados ministro pirmininko Pierre'o Trudeau spaudos sekretore. Matthew tėvas taip pat buvo aktorius.

  • Būsimas aktorius karjerą pradėjo anksti – dar būdamas paauglys jis persikėlė į Los Andželą gyventi su tėvu. Jis lankė kelias Los Andželo mokyklas ir tobulino savo aktorinius įgūdžius, galiausiai patraukdamas į pramogų industriją.

  • Didelės šlovės ir pripažinimo jis sulaukė už šmaikštaus ir sarkastiško Chandler Bing, vieno iš pagrindinių „Draugų“ veikėjų, vaidmenį, už kurį Perry pelnė daugybę apdovanojimų. Jo pasirodymas prisidėjo prie ilgalaikės mylimos komedijos sėkmės ir kultūrinio poveikio.

  • Per visą savo karjerą Perry susidūrė su asmeniniais iššūkiais, įskaitant kovą su psichotropinėmis medžiagomis, ir atvirai kalbėjo apie savo sveikimo kelionę.

  • Remdamasis asmenine patirtimi 2022 m. aktorius parašė knygą „Draugai, meilė ir tas didelis baisus dalykas“.

  • Aktorius mirė 2023 m. spalio 28 d. Los Andžele, Kalifornijoje. 

Kūrybos bruožai

Savo atsiminimų knygoje „Draugai, meilė ir tas didelis baisus dalykas“ Matthew Perry jaudinančiai pasakoja apie nesuskaičiuojamus apsilankymus ligoninėse ir bandymus pasveikti reabilitacijos centruose. Be tokių skaudžių patirčių kaip tėvų skyrybos ir nesibaigianti vienatvė aktorius prisimena ir ramius savo gyvenimo etapus, dalijasi mintimis apie netikėtą šlovę, „Draugus“ ir populiarumą.