Nijolė Degutienė

„Ilgą laiką kaupiau ir gilinau žinias apie aliejus, dariau mišinius, tobulinau sudėtis, stebėjau ir eksperimentavau – aliejus naudojau pati, juos naudojo mano draugai ir giminaičiai. Atsiauginau plaukus tvirtus, tankesnius, ilgus, nelūžtančius, nesišakojančius, nors iki tol keletą metų nebegalėjau užsiauginti ilgesnių plaukų.”

Nijolė Degutienė – sveikos gyvensenos propaguotoja, patarianti aktualiomis sveikos mitybos bei gyvenimo būdo temomis. Naujausias N. Degutienės leidinys yra apie plaukų priežiūrą – skaitykite knygą „Gražūs, sveiki ir stiprūs plaukai. Plaukų priežiūra aliejais”.

Nijolė Degutienė

11,78€
14,20€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Nijolė Degutienė

Išparduota

Išparduota

Nijolė Degutienė

Išparduota

Išparduota

Nijolė Degutienė

Išparduota

Išparduota

Nijolė Degutienė

Išparduota

5 prekės

Kūrybos bruožai

„Gražūs, sveiki ir stiprūs plaukai“ – tai knyga apie eterinių ir augalinių aliejų naudojimo N. Degutienės patirtį plaukų priežiūrai bei mišinių gamybą namie. Leidinyje pateikti aliejų sąrašai pagal jų naudojimo paskirtį ir savybes, mišinių receptai, naudojimo būdai, nagrinėjama šampūnų sudėtis. Knygos tikslas praktinis – sudominti skaitytoją plaukų puoselėjimu, suteikti žinių apie aliejus, paaiškinti, kad ruošti aliejų mišinius galima patiems. Pati N. Degutienė pasakoja: „Daug metų mano plaukai buvo silpni, lūžinėjo ir krito, ilgų atauginti buvo nebeįmanoma. Seniai susidomėjau aliejais, o prieš 9 metus pradėjau kelis kartus per mėnesį jais trinti plaukus ir jų šaknis. Pastebėjau, kad plaukai sustiprėjo, nebelūžo, galiukai nesišakojo. Nebekerpu jų penkerius metus – plaukų amžius pailgėjo, ataugo iki pusės nugaros, jų padvigubėjo, auga pusantro karto greičiau! Ir visa tai tada, kai plaukus suku ant karštų suktukų, džiovinu fenu, dažau kas mėnesį, purškiu laku ir šukuoju aštriu šepečiu!“