Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Nijolė Narmontaitė

„Duok Dieve visiems žemėje patirti meilę.“

Nijolė Narmontaitė – lietuvių aktorė, dirbusi daugybėje svarbių Lietuvos teatrų. Šiuo metu yra laisvai samdoma aktorė. Vaidino filme „Nekviesta meilė“. N. Narmontaitė parašė tokias knygas kaip „Aktoriai ir(gi) skanėdos. Ko neragavo žiūrovai“ ir „Aktoriai, aprengėjos ir scenos darbininkai. Ko nematė žiūrovai“

Išdėstymas:

Nijolė Narmontaitė

13,65€

Kartvelai sako: „Gyvenimas yra šventė. Švęsk jį.“ Puikus posakis, man labai priimtinas, taigi kviečiu visus į teatro, virtuvės ir gyvenimo ŠVENTĘ. Dievinu svečius, todėl visų šešių savo knygų herojus kviečiausi į namus, ruošiau jiems vaišes, nes tik taip įsivaizduoju bendravimą: degančios žvakės, skanus maistas, vynas, puiki kompanija ir istor..

Turime sandėlyje

Nijolė Narmontaitė

12,65€

Nepatikėsite, kiek daug smagių istorijų nutinka aktoriams. Kad kalbu tiesą, įsitikinsite skaitydami šią knygą. Šįsyk kompaniją aktoriams ir režisieriams palaiko aprengėjos ir scenos darbininkai, itin kūrybingos ir spalvingos asmenybės. Juk teatras – nuostabi vieta charakteriams atsiskleisti. 2019-ieji paskelbti ŽEMAITIJOS ..

Turime sandėlyje

Nijolė Narmontaitė

12,20€

(Ne)žemiškos žvaigždės. Ne šiaip sau yra sakoma: „Kaip danguje, taip ir žemėje.“ Šį kartą – daina apie žemiškąsias žvaigždes, nors jos, žvaigždėmis pavadintos, dažnai kratosi to vardo, esą jis pernelyg dažnai priskiriamas vienadieniams, trumpalaikiams blyksniukams. Mano pasirinkti herojai – mat..

Turime sandėlyje

Išparduota

Nijolė Narmontaitė

Ši knyga – tai susitikimas su nepaprastai įdomiais aktoriais ir režisieriais (su kitais, nei jau pažįstate iš dviejų mano knygų „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės“ ir „Aktoriai, režisieriai ir studentai. Ko nematė žiūrovai“). Šįsyk kviečiu į pasimatymą su Vladu Bagdonu, Valda Bičkute, Nerijum Gad..

Išparduota

Nijolė Narmontaitė

..

Išparduota

Nijolė Narmontaitė

Viena moteris man prisipažino, kad pirmąją mano knygą „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės. Ko nematė žiūrovai“ skaitė naktimis ir taip juokdavosi, kad savo vyrą prižadindavo. Šis, pabudintas iš gilaus saldaus miego, pašokdavo lovoje: – Kas nutiko? Ar išprotėjai? Ko čia žvengi vidury nakties? – Ni..

Išparduota

Nijolė Narmontaitė

Aš nuolat girdžiu: „Oi kokios smagios knygos, kaip pakelia nuotaiką, kaip būtų gerai pasiimti į kelionę, bet jau tokios sunkios, tokios storos, netelpa į lagaminą.“ Įsiklausiau į Jus – ir štai rezultatas. Kad kelionė būtų smagi, siūlau įsimesti į lagaminą (SU)TRAUKTINĘ. Ne, ne tai, apie ką pagalvojote, o linksmiausias istorijas iš trijų mano knygų:..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1959 m. balandžio 12 d. Telšiuose.

1978 – 1981 m. studijavo aktorinį meistriškumą Lietuvos valstybinėje konservatorijoje. 

1981 – 1988 m. dirbo Šiaulių dramos teatre.

1988 – 2003 m. dirbo Kauno valstybiniame akademiniame dramos teatre.

2001 – 2004 m. dirbo LNK televizijoje.

2005 m. dirbo Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, Kauno valstybiniame dramos teatre, „Džiugenos“ teatre. 

Šiuo metu yra laisvai samdoma aktorė. 

Kūrybos bruožai

Pati N. Narmontaitė tiki, kad didžiausias jos sveikatos šaltinis - juokas. Ir tai yra priežastis, dėl kurios ji rašo knygas - autorė trokšta, kad skaitytojai taip pat juoktųsi.