Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Paulo Coelho

„Turi pasirinkti tarp buvimo džiugiu (bet nebūtinai laimingu) bei priimti gautus iššūkius ir bandymo gyventi patogų, saugų gyvenimą. Antrasis pasirinkimas yra pats blogiausias, kadangi negali jaustis saugus. Niekas nėra saugu. Gali trenkti žaibas ir aš mirsiu. Taigi niekas negali būti saugus – tu nežinai, kada mirsi. Tad geriau rinktis tau pilnatvės suteikiančio gyvenimo agoniją ir ekstazę“.

Paulo Coelho – brazilų rašytojas, dainų autorius, JTO „taikos skelbėjas“. P. Coelho garsėja turtingu simbolizmu, vaizduodamas dažnai dvasiškai motyvuotas savo veikėjų keliones. Autorius parašė tokius garsius kūrinius kaip „Alchemikas“ ir „Hipis“.

Išdėstymas:
elakcija

Paulo Coelho

8,21€

Fenomenalios sėkmės sulaukusi prieš sukurta brazilų rašytojo Paulo Coelho knyga „Alchemikas" vis dar laikosi perkamiausių pasaulio knygų sąrašuose. Parduota virš 65 milijonų knygos egzempliorių, pagal šią knygą kuriamas filmas, o pats autorius Paulo Coelho įtrauktas į Gineso rekordų knygą už tai, kad „Alchemikas" pripažintas romanu, išverstu į daug..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Paulo Coelho

10,70€

Pasitelkdamas turtingą savo gyvenimo patirtį bestselerio „Alchemikas" autorius Paulo Coelho grąžina mus laiku į mažai žinomą jo gyvenimo tarpsnį ir naujajame romane „Hipis“ kviečia iš naujo išgyventi kartos, kuri ilgėjosi kitokio, laisvės, taikos ir meilės kupino pasaulio, svajones. „Hipis“  pasakoja apie jauną brazilą vardu Paulo..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Paulo Coelho

10,70€

Mata Hari – šokėja, gluminusi ir žavėjusi minias, patikėtinė ir kurtizanė, iš proto vedusi turtingiausius ir galingiausius vyrus. Tačiau karo stichijai užvaldžius Europą, ant Matos Hari dėl jos gyvenimo būdo krito įtarimų šešėlis. 1917 m. ji buvo suimta savo viešbučio kambaryje ir apkaltinta šnipinėjimu. Pagal paskutinį Matos Hari laišką parašytame..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Paulo Coelho

9,59€

Kartais turi pasiklysti, kad atrastum save... Romanas, kviečiantis atrasti, kas iš tiesų esate, kur einate ir kas jums svarbiausia. Linda žino, kad jai sekasi. Ir vistiek kas rytą atmerkusi akis, ji iškart vėl nori užsimerkti. Draugai rekomenduoja gerti vaistus. Tačiau Linda tiesiog nori jausti – jausti ne mažiau, o daugiau. Taigi ji pasileidžia..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Paulo Coelho

..

Išparduota

Paulo Coelho

..

Išparduota

Paulo Coelho

Priešas buvo akivaizdžiai pranašesnis ir ruošėsi pulti kitą rytą, tačiau, net ir nujausdami pralaimėsią, dauguma miestiečių nusprendė nesitraukti. Mūšio išvakarėse įvairaus amžiaus ir tikėjimo žmonės susirinko miesto aikštėje išklausyti, ką jiems pasakys graikas, kurį jie vadino Koptu. „Nuo ryt..

Išparduota

Paulo Coelho

..

Išparduota

Paulo Coelho

..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1947 m. rugpjūčio 24 d. Rio de Žaneire, Brazilijoje.

Pasidavęs tėvų norui, P. Coelho įstojo į teisės mokyklą.

1970 m. nutraukė studijas ir kaip hipis pradėjo keliauti. 

1972 m. grįžo į Braziliją ir pradėjo kurti eiles šalies atlikėjams.

1982 m. pristatė pirmąją savo knygą „Pragaro archyvai”, kuri pasisekimo nesulaukė.

1986 m. nukeliavo ispanų katalikų piligriminę kelionę. Šioje kelionėje P. Coelho pasiekė dvasinį atgimimą, kurį vėliau aprašė savo knygoje „Piligrimas”.

1988 m. pristatyta knyga „Alchemikas” susilaukė daugybės puikių įvertinimų. 

Per savo karjerą rašytojas pelnė daugybę apdovanojimų, vienas iš jų – 2000 m. gautas Prancūzijos garbės legiono ordinas.

Kūrybos bruožai

„Alchemikas“

„Alchemikas“ – tai antroji P. Coelho knyga, parašyta vos per dvi savaites. Romane pasakojama apie Santjagą, jauną Andalūzijos piemenį, kuris, sekdamas pasikartojančiu sapnu, išvyksta ieškoti lobio Egipte. Pakeliui Santjagas yra apiplėšiamas, priverstas dirbti prekeiviui, prisijungia prie karavano, keliaujančio per Sacharos dykumą, įsimyli ir sutinka alchemiką. Nuolatinės knygos temos – sekti savo pašaukimu, niekada nepasiduoti ir įveikti savo nepasitikėjimą savimi bei baimę. Pagrindinė knygos mintis yra ta, kad ieškant lobio svarbu iš naujo patikrinti, ką jau turi, nes didėjant savęs pažinimui gali paaiškėti, kad tą lobį turėjai visą laiką.

„Piligrimas“

Karjerą pradėjusiame romane P. Coelho pasakoja apie savo kelionę ir savęs atradimą. Kelionės metu gidas moko jį savęs pažinimo pratimų, padedančių rašytojui įveikti baimę, padidinti kantrybę ir gyventi šia akimirka. Viena iš romano minčių – įveikti savo baimes, kad pasiektume gyvenimo tikslą.