Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Petras Cvirka

Petras Cvirka — XX a. I pusės lietuvių rašytojas, politinis veikėjas, trečiafrontininkas, Lietuvos komunistų partijos narys. Nors jis gimė ir augo neturtingoje ūkininkų šeimoje ir puikiai žinojo, kas yra nepriteklius, tėvai sugebėjo išleisti sūnų į mokslą: iš pradžių, P. Cvirka baigė pradinę mokyklą, po to — progimnaziją, kiek vėliau žinių sėmėsi meno mokykloje. 1931-1932 m. jam pavyko iškeliauti į Paryžių, kur gilinosi į meną bei literatūrą. Nepriklausomybės laikotarpiu parašė tris romanus, pelniusius nemažą pasisekimą, tačiau Lietuvą okupavus SSRS, netikėtai pasitraukė į trečiafrontininkų gretas ir tapo kairuoliškų pažiūrų šalininkų: kūrė sovietams palankius tekstus, dažnai svečiavosi Maskvoje, tapo komunistų partijos nariu. Būtent dėl šių priežasčių P. Cvirka šiandien yra vertinamas prieštaringai. 

Išdėstymas:

Petras Cvirka

...Vaikai, vaikučiai, baltieji žirnučiai, pasiklausykite! Mūsų kieme gyveno gaidelis ir vištelė. Gaidelis vadinosi Giedorius-Kakarykorius, o vištelė- Put- Pututė...Taip prasideda Petro Cvirkos pasakėlė,,Gaidys Giedorius,,.Šioje knygelėje mažieji skaitytojai susitiks su geltonsnapiais viščiukais ir sužinos, kuris iš jų išvengs lapės žabangų, kai per..

Petras Cvirka

Šioje knygelėje mažieji skaitytojai susitiks su lape ir kiškeliu, kuris nutarė atkeršyti laputei už visas skriaudas.Kaip jam pavyko tai padaryti, perskaitysite ir sužinosite... Pasakėlės tekstas knygelėje parašytas didžiosiomis raidėmis, todėl vaikučiai galės patys lengvai juos perskaityti...

Petras Cvirka

Buvo senas senas vilkas, pusiau rudas, pusiau pilkas. Knygelėje ,,Lapės gudrumėliai,, -rašytojo Petro Cvirkos visiems gerai žinoma pasaka apie vilko ir lapės nuotykius. Perskaitysite ir sužinosite, kaip lapė apgavo šleivakojį  vilką.  Spalvotai iliustruota pasaka išspausdinta didžiosiomis raidėmis, todėl patogu mūsų mažiesiems bandyti per..

Petras Cvirka

Turėdamas įgimtą pašaipūno, guvaus pasakotojo talentą, Petras Cvirka itin vertino linksmus, veržlius, išsisukančius iš visokiausių žabangų ir nesėkmių pasakų herojus, amžinus tiesos ir gėrio kovotojus su blogiu. Rašytojo parinktose pasakose, žinomose mums nuo vaikystės, niekur neužtiksime, kad gėris, nuoširdumas,..

Petras Cvirka

..

Petras Cvirka

..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)