Raisa Melnikova

Išdėstymas:

Raisa Melnikova

Internetu:
7,84€
Knygyne:
8,25€

Šio pratybų sąsiuvinio sandara tokia pati kaip penktokų vadovėlio Mokausi etikos. Jis susideda iš keturių skyrių (Saviugda ir savisauga: Aš–Asmuo, Dialoginis bendravimas: Aš–Tu, Socialiniai santykiai: Aš–Mes, Santykis su pasauliu: Aš–Tai). Pratybų sąsiuvinyje teikiamos užduotys padės mokiniams prisiminti per pamokas nagrinėtus klausimus, geriau sup..

Raisa Melnikova

Internetu:
7,95€
Knygyne:
8,37€

Šio pratybų sąsiuvinio sandara tokia pat kaip ir vadovėlio „Mokomės etikos“. Jis susideda iš keturių skyrių („Saviugda ir savisauga: Aš–Asmuo“, „Dialoginis bendravimas: Aš–Tu“, „Socialiniai santykiai: Aš–Mes“, „Santykis su pasauliu: Aš–Tai“). Pratybų sąsiuvinyje teikiamos užduotys padės mokiniams įtvirtinti per pamokas nagrinėtus klausimus, geriau ..

Raisa Melnikova

Internetu:
16,09€
Knygyne:
16,94€

Naujo etikos vadovėlio 5 klasei Mokausi etikos mokymo turinys pagal ugdomosios veiklos sritis suskirstytas į 4 skyrius: Saviugda ir savisauga: Aš – Asmuo; Dialoginis bendravimas: Aš – Tu; Socialiniai santykiai: Aš – Mes; Santykis su pasauliu: Aš – Tai. Mokinių žinios, gebėjimai ir nuostatos plėtojamos keturiose esminėse veiklos srityse. Kiekviena p..

Raisa Melnikova

Internetu:
16,48€
Knygyne:
17,35€

..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)