Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Rimvydas Stankevičius

Rimvydas Stankevičius — garsus naujosios kartos lietuvių poetas, eseistas, dainų tekstų autorius, žurnalistas. Gimė Elektrėnuose, ten baigė vidurinę mokyklą, vėliau persikėlė į sostinę ir studijavo Vilniaus universitete lituanistiką. Skaityti savo kūrybą pradėjo 1993 m. „Poezijos Pavasaryje”, o 1996 m. išleido pirmąjį eilėraščių rinkinį „Akis”. Šiandien R. Stankevičius yra išleidęs aštuonis poezijos rinkinius, keletą esė rinkinių, miniatūrų apysaką bei eilėraščius vaikams. Jo kūryba išversta į lenkų, švedų, suomių, anglų ir kitas kalbas. Taip pat R. Stakevičiaus vardas gerai žinomas roko muzikos gerbėjams — jis daugelio dainų teksto autorius bei roko operos „Jūratė ir Kastytis” bendraautorius. 

Išdėstymas:

Rimvydas Stankevičius

„Kokia yra kiekvieno mūsų sielos alcheminė formulė? Iš kokių sudėtinių dalių ta siela „padaryta"? Meilė, sąžinė, pasąmonė, nuojautos, kraujo atmintis, estetinė pajauta, kūrybiškumas?.. Kam priklauso tie balsai, nuolat vis ataidintys manyje, tavyje, kiekviename mūsų?Šioje knygoje mėginu rasti savitą, poetinį atsakymą į šiuos klausimus. Vartus į ją n..

Rimvydas Stankevičius

Pokalbis apie literatūrą, gamtą, dievoiešką. „Betliejaus avytė" pratęsia knygą „Diktantai sielai" (2008 m.). Pokalbis apie literatūrą, gamtą, dievoiešką, susirūpinimas dabartinės visuomenės moraline sveikata ir kultūrine branda, idealizmo ir patriotizmo temos – visa tai svarbu autoriui, už pilietinį ir moralinį angažuotumą apdovanotam Jurgos Ivanau..

Rimvydas Stankevičius

..

Rimvydas Stankevičius

„Prisipažinsiu, sutikęs sudaryti 2021 metų „Poezijos pavasario“ almanachą, kaži kokios ypatingos koncepcijos neturėjau – pasižadėjau sau tiesiog stengtis atspindėti tai, ko kasmet, atsiversdamas almanachą, ilgiuosi kaip skaitytojas ir kaip Lietuvos poetų bendruomenės narys: jo puslapiuose išskaityti, kur link vienais ar kitais metais savuosius žing..

Rimvydas Stankevičius

..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)