Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Robert Bryndza

Išdėstymas:

Robert Bryndza

JIS — TAVO TOBULAS  PASIMATYMO KOMPANIONAS. TU — DAR VIENA JO AUKA.Kai konteineryje randamas nukankintos jaunos moters kūnas užtinusiomis akimis ir krauju permirkusiais drabužiais, viena pirmųjų į įvykio vietą prisistato detektyvė Erika Foster. Tik viena bėda — šįkart byla pavesta ne jai.Mėgindama užsitikrinti vietą tyrėjų komandoje, Erik..

Robert Bryndza

Paniręs į vandenį kūnas ėmė grimzti. Auka tykiai, nejudinama gulės daugelį metų, o krante jau prasidėjo košmaras.Kai detektyvė Foster sužino, kad Londono priemiestyje, apleisto karjero dugne, paslėpti narkotikai, įsako išnaršyti tvenkinį skersai išilgai. Iš tiršto dumblo ištraukiamas lagaminas su heroinu ir... vaiko skeletas.Labai greitai paai..

Robert Bryndza

Pasaulinio bestselerio „Mergina lede“ autorius grįžta su jaudinančiu trileriu. Vidury troškios vasaros nakties detektyvė Erika Foster iškviečiama į žmogžudystės vietą. Auka — gydytojas, uždusintas savo lovoje. Po kelių dienų randama dar viena lygiai taip pat nužudyta auka. Erika su savo komanda ima kapstyti giliau ir..

Robert Bryndza

Kokias tamsias paslaptis saugo mergina lede? ?? Pietų Londono parko tvenkinyje vaikinukas aptinka moters palaikus. Auka — populiari aukštuomenės gražuolė, gyvenusi tobulą gyvenimą. Detektyvė Erika Foster paskiriama vadovauti žmogžudystės tyrimui. Pradėjusi kapstytis giliau, ji įžvelgia ryšį tarp šios žmogžudystės ir trijų..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)