Robert T. Kiyosaki

„Galingiausias mūsų visų turtas yra mūsų protas. Jei jis gerai išlavintas, gali sukurti didžiulį turtą.“

Robertas Toru Kiyosaki (g. 1947) – amerikiečių verslininkas ir rašytojas. R. T. Kiyosaki yra „Rich Global LLC“ ir „Rich Dad Company“, privačios finansinio švietimo bendrovės, kuri knygomis ir vaizdo įrašais šviečia žmones asmeninių finansų ir verslo klausimais, įkūrėjas. Pagrindinės bendrovės pajamos gaunamos iš „Turtingo tėčio“ seminarų, kuriuos už mokestį veda nepriklausomi asmenys, naudodamiesi R. T. Kiyosaki prekės ženklu, frančizės. Jis taip pat yra sukūręs „Cashflow“ stalo ir programinius žaidimus, skirtus suaugusiesiems ir vaikams mokyti verslo ir finansų sąvokų. R. T. Kiyosaki taip pat yra daugiau kaip 26 knygų autorius. Susipažinkite su jo kūryba: „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“, „Turtingojo tėčio investavimo vadovas“, „XXI amžiaus verslas“.

Robert T. Kiyosaki

12,15€
14,65€

Turime sandėlyje

Robert T. Kiyosaki

16,39€
19,75€

Turime sandėlyje

Robert T. Kiyosaki

13,68€
17,10€

Turime sandėlyje

3 prekės

Biografija

Gimė 1947 m. balandžio 8 d. Hilo mieste, tuometinėje Havajų teritorijoje.

Lankė Hilo vidurinę mokyklą ir ją baigė 1965 m.

1974 m. dalyvavo Erhardo EST seminaruose, kurie, jo teigimu, pakeitė jo gyvenimą.

1977 m. įkūrė įmonę „Rippers“, kuri galiausiai bankrutavo.

Iki 1978 m. birželio įsidarbino „Xerox“ pardavėju.

1993 m. išleido savo pirmąją knygą „Jei nori būti turtingas ir laimingas, neik į mokyklą“. Knygoje jis ragino tėvus nesiųsti vaikų į universitetą, o verčiau imtis nekilnojamojo turto verslo.

1997 m. įkūrė „Cashflow Technologies, Inc.“ – verslo ir finansinio švietimo bendrovę, kuriai priklauso „Rich Dad“ ir „Cashflow“ prekės ženklai.

2012 m. įmonė „Rich Global LLC“ paskelbė bankrotą ir buvo įpareigota sumokėti beveik 24 mln. dolerių „Learning Annex“ ir jos įkūrėjui.

Kūrybos bruožai

R. T. Kiyosaki yra daugiau kaip 26 knygų autorius, įskaitant tarptautiniu mastu savarankiškai išleistą asmeninių finansų knygų seriją „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“ (angl. „Rich Dad Poor Dad“), kuri išversta į 51 kalbą ir visame pasaulyje parduota daugiau kaip 41 mln. egzempliorių. Jis buvo kritikuojamas už tai, kad propaguoja abejotino teisėtumo praktiką, suvokiamą kaip greito praturtėjimo filosofiją.