Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Salman Rushdie

Išdėstymas:

Salman Rushdie

    1989-ųjų vasario 14-oji, Šv. Valentino diena, BBC žurnalistė telefonu paskambinusi Salmanui Rushdie pasakė, kad Irano dvasinis lyderis ajatola Khomeini paskelbė jam "mirties nuosprendį". Tada garsus rašytojas pirmąkart išgirdo žodį "fatva". Kuo jis nusikalto? Parašė romaną Š..

Salman Rushdie

„Kichotas – ne tik modernizuota Servanteso istorija, bet ir paini literatūrinė dvikova, kurioje supinamas riterių romanas, Trumpo Amerikos satyra ir žaismingas postmodernas. Kūrinys aštrus kaip peilis ir šmaikštus it botagas... Šis romanas – penas ir širdžiai, ir protui.“ – The TimesSemas Diušanas, gimęs Indijoje, tačiau gyvenantis Amerikoje, vidut..

Salman Rushdie

Kultinis Indijos šedevras, supažindinęs pasaulį su nuostabiu rašytoju, pasižyminčiu stulbinančiais vaizduotės ir intelekto ištekliais. Pagal šį kūrinį bus sukurtas „Netflix“ serialas, o „Modern Library“ išrinko jį vienu iš 100 geriausių visų laikų romanų. Tai – Salman Rushdie „Vidurnakčio vaikai“.Salymas Sinajis gimsta 1947 m. rugpjūčio 15 d. vidur..

Salman Rushdie

..

Salman Rushdie

..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)