Susan Forward

„Neįtikėtina, kai žmonės gali pasikeisti už uždarų durų.“


Susan Forward (g.1938) – amerikiečių psichoterapeutė, rašytoja ir viešoji pranešėja, geriausiai žinoma dėl savo darbo šeimos dinamikos ir disfunkcinių santykių srityje. Forward yra savipagalbos knygų „Toksiški tėvai“, „Emocinis šantažas“ autorė – savo darbais ji padeda asmenims išsigydyti nuo emocinių ir toksiškų santykių padarinių.

Susan Forward

5,00€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Susan Forward

4,00€

Turime sandėlyje

2 prekės

Biografija

  • Gimė 1938 m. gegužės 14 d. JAV. 

  • Pietų Kalifornijos universitete ji įgijo psichologijos magistro ir daktaro laipsnius.

  • Per visą savo karjerą Forward dirbo su asmenimis ir šeimomis, teikdama terapiją ir patarimus, padedančius jiems įveikti sudėtingus asmeninius ir tarpasmeninius santykius. 

  • Savo žinias ir patirtis ji įamžino savipagalbos literatūros pasaulyje ir parašė tokius bestselerius kaip „Toksiški tėvai“, „Emocinis šantažas“ ir „Mamos, nemokančios mylėti“. Šios knygos yra plačiai pripažintos dėl atjautos ir gilių įžvalgų apie sudėtingas emocines ir psichologines problemas.

  • Ji mirė 2020 m., palikdama įspūdingą palikimą psichoterapijos ir psichinės sveikatos srityje.

Kūrybos bruožai

Savo knygose psichoterapeutė sujungia profesionalią patirtį, pasakojimą ir praktinius nurodymus, sukurdama giliai empatišką toną, kuris atliepia skaitytojus. Čia skaitytojai randa vertingų patarimų, kaip suprasti ir įveikti sudėtingą šeimos dinamiką ir toksiškus elgesio modelius. Autorės knygos – mokslinių įžvalgų, asmeninių anekdotų ir naudingų patarimų derinys, leidžiantis skaitytojams giliau suprasti savo patirtį ir rasti būdų, kaip pasveikti ir augti.