Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Tess Gerritsen

„Tik užmirštieji yra tikrai mirę.“

Tess Gerritsen yra amerikiečių rašytojos ir į pensiją išėjusios bendrosios praktikos gydytojos Terry Tom slapyvardis. T. Gerritsen – tarptautinę šlovę pelniusių mokslinės fantastikos ir įtempto siužeto bestselerių autorė. Ji studijavo mediciną Stanfordo universitete, ten įgijo medicinos daktaro laipsnį. Bestselerių autorė savo kūryboje sėkmingai pritaikė asmeninę gydytojos darbo ligoninės priimamajame patirtį.

Populiarūs autorės romanai: „Dingusios“, „Dvynės“, „Jų pėdsakais“.

Išdėstymas:

Tess Gerritsen

8,71€

Karštą vasaros vakarą Bostono patologinės anatomijos klinikos darbuotoja Mora Ailz, baigdama darbą, dar kartelį užsuka į šaltąją patalpą pasitikslinti, kurioje vietoje ant jaunos neatpažintos moters kūno ji buvo pastebėjusi tatuiruotę, ir... daug savo gyvenime mačiusią daktarę sukausto siaubas — apžiūrimo lavono akys staiga atsimerkia.Atsigavusi mo..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Tess Gerritsen

8,71€

Daktarė Mora Ailz ant teismo medicinos ekspertų stalo vieną dieną išvysta moterį, iki intymiausių detalių panašią į save. Dar labiau sukrečia faktas, kad jųdviejų gimimo data ir kraujo grupė yra vienodos, o DNR tyrimas patvirtina, kad paslaptingoji antrininkė yra jos dvynė sesuo.Šios mįslingos žmogžudystės tyrimas padeda atskleisti kitų, vis šiurpe..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Tess Gerritsen

12,62€

Ricoli ir Ailz sugrįžta! New York Times bestselerių autorės Tess Gerritsen intriguojančiame trileryje Džeinė ir Mora tiria žiaurią žmogžudystę ir siaubingas jos pasekmes, o Džeinės bebaimė mama Andžela šįkart ir pati įsivelia į mįslingą istoriją. Mamos viską žino... Bet kas jų klauso?Bostono žmogžudysčių skyriaus detektyvei Džeinei Ricoli ir m..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Tess Gerritsen

5,35€

Dviejų knygų serija „Tavistokai: slapta“. Pirma knyga.Tiesa gali būti labai pavojinga. Tačiau teisingumo Tavistokai siekia bet kokia kainaBerilė Tavistok visą gyvenimą girdėjo aplinkinius šnabždantis apie mįslingą savo tėvų mirtį. Ji ima uždavinėti klausimus, atsakymai į kuriuos gali pražudyti.Ant kulnų lipantis persekiotojas, nematomo šaulio palei..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Tess Gerritsen

9,90€

Neplanuota žiemos išvyka į atokią kalnų trobelę tampa kraują stingdančiu košmaru, kai pasirinkę klaidingą kelią Bostono medicinos ekspertė Mora Ailz ir jos draugai įklimpsta į bėdą. Jie atsiduria toli nuo namų ir pagalbos sniegu užverstuose Vajomingo kalnuose. Ieškodama pastogės nuo šalčio, Mora su bendrakeleiviais aptinka nuošalų ir tuščią visiška..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Tess Gerritsen

9,79€

Ar žiūrint kam nors į akis tikrai galima pamatyti blogį?Kalėdos atneša į Bostoną ne džiaugsmą, o siaubą. Jų išvakarėse Bostono teismo medicinos ekspertė Mora Ailz ir detektyvė Džeinė Ricoli iškviečiamos į aplūžusį namą, kuriame buvo žiauriai nužudyta moteris. Ant sienos veidrodiniu būdu krauju lotyniškai užrašyta: Aš nusidėjau.Antras moters kūnas r..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Tess Gerritsen

10,87€

The New York Times bestselerių autorės Tess Gerritsen naujausiame romantiniame trileryje — nuo savo praeities bėganti moteris ir Meino pajūrio miestelis, kurio atokiai stovinčiame name... vaidenasi. Ir, žinoma, virtinė neatskleistų žmogžudysčių.  Eiva Kolet baudžia save už nutikusią siaubingą tragediją. Todėl iš Bostono sprunka..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Tess Gerritsen

8,92€

Ankstyvą žvarbų gruodžio rytą, drengiant tirštai šlapdribai, teismo medicinos ekspertė Mora Ailz vyksta į nusikaltimo vietą moterų vienuolyne. Akivaizdu, kad žmogus, uždaro vienuolyno koplyčioje nužudęs jaunutę vienuolę ir sunkiai sužalojęs pagyvenusią — tikras pamišėlis: kam užkliuvo taikios, nuo pasaulio atsiskyrusios seserys?Bylos tyrimui pateku..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Tess Gerritsen

8,92€

Žinau, kad nesu vienintelis toks žmogus šioje žemėje. Kažkur yra kitas. Ir jis laukia manęs...Jau metus laiko Chirurgas uždarytas kalėjime, tačiau jo šiurpus šešėlis ir toliau persekioja miestą, o ypač Bostono policijos Žmogžudysčių tyrimo skyriaus detektyvę Džeinę Ricoli: netikėtai atsiranda dar vienas žiaurus nusikaltėlis, kurio žudymo būdas toks..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Tess Gerritsen

11,24€

New York Times bestselerių autorė Tess Gerritsen ir pripažintas trilerių rašytojas Gary’is Braveris sukūrė aistra alsuojančią detektyvinę istoriją. Iššokusi iš savo buto balkono žūsta jauna, graži ir protinga mergina Tarina Mur... Kodėl? Įvykio vieton atvykusios detektyvės Frenkės Lumis nuojauta sako, kad čia esama didesnės paslapties nei įprasta s..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Tess Gerritsen

9,79€

Ilgus metus puikiai išsilaikiusi mumija gulėjo užmiršta dulkiname Krispino muziejaus rūsyje Bostone. Pavadinta Ponia X, neseniai atrasta mumija, sprendžiant iš visko, yra senovės Egipto relikvija. Tačiau medicinos ekspertė Mora Ailz atranda kūne makabrišką pranešimą — šiurpinantį įrodymą, jog šis „tūkstantmetis“ reliktas yra šių dienų žmogžudystės ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Tess Gerritsen

9,90€

Joks kitas rašytojas taip nevedžioja skaitytojo aštriais it skustuvo ašmenys ir kupinais pavojų tamsiojo pasaulio vingiais kaip „Chirurgo“ ir „Ledinio šalčio“ autorė. Kai paimsite į rankas populiariausios New York Times autorės Tess Gerritsen knygą, atsiduokite jos meistriškumui ir pasiruoškite neišvengiamai įtampai ir kraują stingdančioms scenoms...

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Tess Gerritsen

Skirtingose vietovėse rastas ir iš pažiūros nieko bendra neturinčias dvi žudiko aukas sieja kai kas daugiau, nei incidentus tiriančios Bostono policijos departamento detektyvė Džeinė Ricoli ir teismo medicinos ekspertė Mora Ailz. Abiem atvejais kūnai šiurpiai išniekinti, bet mirties priežastis neaiški. Netrukus tyrima..

Išparduota

Tess Gerritsen

Šiandien ras jos kūną. Aš žinau, kaip tai atsitiks. Galiu gana ryškiai nupiešti visą įvykių seką... Bostone siautėja žudikas, kurio taikinys — vienišos moterys. Kai detektyvas Tomas Muras ir jo partnerė Džeinė Ricoli pradeda tyrimą, jie sužino pritrenkiantį faktą. Su šiomis žmogžudystėmis glaudžiai s..

Išparduota

Tess Gerritsen

..

Išparduota

Tess Gerritsen

..

Išparduota

Tess Gerritsen

Jis išnyra iš rūko... tiesiai priešais Ketės Viver automobilį. Akivaizdu, kad nepažįstamajam reikia skubios pagalbos.Viktoro Holando pasakojimas primena kliedesius, tačiau jo žodžius patvirtina baimė akyse ir kulka petyje. Netikėtai Ketė pati tampa taikiniu ir yra priversta bėgti kartu su nusikaltimo liudininku. Ant kulnų lipant persekiotojams Ketė..

Išparduota

Tess Gerritsen

Advokatui Deividui Rensomui tai atrodo lengva byla: mirtis dėl aplaidaus darbo. Tačiau į jo kabinetą įsiveržusi daktarė Keitė Česni pareiškia, kad ji apkaltinta nepagrįstai, ir paskatina ieškoti tiesos. Kai miršta dar viena ligoninės darbuotoja, Deividas pradeda ja tikėti. Kažkur po Honolulu ligoninę laisvai vaikštinėja ..

Išparduota

Tess Gerritsen

..

Išparduota

Tess Gerritsen

..

Išparduota

Tess Gerritsen

Už tai, kad liko gyva, ji turi dėkoti likimui, atsitiktinumui ar sėkmei? Jeigu sužadėtinis Ninos Kormjer nebūtų palikęs prie altoriaus, ji būtų žuvusi – laimei, nugriaudėjus sprogimui, bažnyčia jau buvo tuščia. Tik tada, kai nepažįstamas vyras įsirėžia į jos automobilį ir nustumia nuo kelio, Nina supranta, jog kažkas kesinasi ją nužudy..

Išparduota

Tess Gerritsen

Dviejų knygų serija „Tavistokai: slapta“. Antra knyga.Tiesa gali būti labai pavojinga. Tačiau teisingumo Tavistokai siekia bet kokia kaina.Vagiliavimas, melas ir nuolatinė įtampa daug metų buvo Klėjos Rais kasdienybė. Ji nori pradėti gyventi sąžiningai. Tačiau ne taip paprasta pabėgti nuo praeities. Antikvarinio durklo vagystė bus paskutinis jos da..

Išparduota

Tess Gerritsen

Nikas suprato, jog jo viduje kunkuliuojantys jausmai pavojingi, tačiau negalėjo jų suvaldyti. Jis norėjo išsivesti Sarą iš šio kambario, apsaugoti ją ir sušildyti. Sarą Fontein prižadina vėlyvas skambutis – neseniai ištekėjusi moteris sužino, kad jos vyras žuvo per gaisrą viešbutyje. Sugniuždyta ba..

Išparduota

Tess Gerritsen

..

Rodoma nuo 1 iki 24 iš 24 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1953 m. birželio 12 d. kinų imigrantės ir kinų kilmės amerikiečio jūros gėrybių virėjo šeimoje.

Augo San Diege, Kalifornijoje.

Nors ji troško būti rašytoja, jos šeima turėjo abejonių dėl tokios karjeros stabilumo, todėl T. Gerritsen pasirinko gydytojos profesiją. 

1975 m. T. Gerritsen baigė antropologijos bakalauro studijas Stanfordo universitete, ją suintrigavo žmogaus elgesio diapazonai. 

Tais pačiais metais ji pradėjo studijuoti mediciną Kalifornijos universitete San Franciske. 

1979 m. ji gavo gydytojos diplomą ir pradėjo dirbti gydytoja Honolulu, Havajuose.

Būdama motinystės atostogose, ji pateikė trumpą apsakymą Honolulu žurnalo valstybiniam grožinės literatūros konkursui. Jos apsakymas laimėjo pirmąją vietą ir jai buvo skirta 500 dolerių. Pati autorė teigė, kad ši istorija leido jai pačiai susidoroti su vaikystėje patirtais neramumais, įskaitant pakartotinius motinos bandymus nusižudyti.

T. Gerritsen yra ištekėjusi už Džeikobo Gerritseno, kuris taip pat yra gydytojas. Ji turi du sūnus.

Rašytoja mėgsta sodininkauti ir groti smuiku, gyvena Kamdene, Meino valstijoje.

Kūrybos bruožai

T. Gerritsen yra viena pagrindinių medicinos ir kriminalinių trilerių žanro autorių. Jos knygos Jungtinėse Amerikos Valstijose yra patekusios į geriausių bestselerių trejetuką, o užsienyje - į geriausių bestselerių sąrašus. Ji yra pelniusi Nero Wolfe'o apdovanojimą ir Ritos apdovanojimą. Viso pasaulio kritikai jos romanus įvertino kaip „pulsuojančią pramogą“, „baisius ir puikius“, „poliruotą, prikaustančią prozą“. Leidinys „Publisher Weekly“ ją pavadino „medicininės įtampos karaliene“.