Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Tomas Misiukonis

„Esminis klausimas, kurį keliu – ko ši mintis mane moko ir kokius pokyčius ji gali manyje sukurti? Kaip galiu ją pritaikyti savo veikloje? Kaip šią mintį galiu paversti konkrečiais veiksmais?”

Tomas Misiukonis – „OVC Consulting“ partneris ir konsultantas, turintis daugiau nei 15 metų darbo patirtį. Autorius aktyviai domisi ugdančiąja lyderyste, kuria mentorystės iniciatyvas bei koučingo kultūras įmonėse, užsiima individualiu vadovų ugdymu. Taip pat T. Misiukonis yra 4 knygų autorius ir bendraautorius. Bene populiariausi jo leidiniai: „Koučingo technikos“, „Asmeninio ugdymo praktika vadovams“, „Dėmesio, grupė! Praktiški darbo su grupe būdai ir technikos“.

Išdėstymas:
elakcija

Tomas Misiukonis

13,19€

Tomas Misiukonis – OVC Consulting partneris ir konsultantas. Daugiau negu dešimt metų veda individualius koučingo pokalbius bei komandų koučingo sesijas. Tomas taip pat moko vadovus ugdymo principų, padeda organizacijoms kurti ir vystyti įvairias vidines tobulėjimo iniciatyvas. Baigęs Vilniaus ir Oxford Brookes universitetus, kur įgijo verslo vadyb..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Tomas Misiukonis

..

Išparduota

Tomas Misiukonis

..

Išparduota

Tomas Misiukonis

..

Išparduota

Tomas Misiukonis

..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)

Biografija

Baigė koučingo ir mentorystės magistrą „Oxford Brookes“ universitete, Didžiojoje Britanijoje. 

Baigė verslo administravimo magistrą Vilniaus universitete.

Daugiau nei 10 metų dirbo SEB banke.

2012 m. išleido knygą „Asmeninio ugdymo praktika vadovams“.

2013 m. išleido knygą „Koučingo technikos“.

2014 m. knygos „Dėmesio, grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ bendraautorius.

2018 m. knygos „Vadovas per 24 h“ bendraautorius.

Kūrybos bruožai

T. Misiukonio įkvėpimo šaltinis – jo mokymų dalyviai bei jų keliami klausimai. Autorius yra išleidęs 4 knygas, kuriose pateikia praktiškus patarimus koučingo tema. Be to, T. Misiukonis aktyviai komunikuoja socialiniame tinkle „LinkedIn“. Ten rašo straipsnius, dalinasi įrašais.