Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

V.Kavaliauskas

Išdėstymas:

V.Kavaliauskas

22,98€

"Lietuvos bažnyčios tarnybiniai kryžiai jau savaime yra unikalios regalijos. Bet tyrinėti jas nepaprastai sunku, – pasakoja kolekcininkas Vilius Kavaliauskas. Iki Antrojo pasaulinio karo gyvavo taisyklė, kad po prelato ar kanauninko mirties kryžių reikėjo grąžinti kurijai. Todėl šie gražūs juvelyriniai dirbiniai beveik nepateko į muziejus, nebuvo j..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

V.Kavaliauskas

4,83€

Leidinys skirtas supažindinti su Lietuvos Respublikos apdovanojimų sistema, veikiančiu Lietuvos Respublikos valstybės apdovanojimų įstatymu, mūsų šalies valstybės apdovanojimų ženklais ir ordinų bei medalių nešiojimo tvarka...

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

V.Kavaliauskas

12,09€

Šis leidinys atskleidžia Lietuvos žydų, dalyvavusių kuriant valstybę 1918-1940 m., istoriją. Lietuvos žydų bendruomenė atsidavusiai prisidėjo šiame procese, po caro valdžios suvaržymų įžvelgdama galimybę gyventi laisvoje respublikoje. Naują valstybę fronte gynė žydai-savanoriai. Jos pamatus stiprino žydai-politikai, žydai-verslininkai, žydai-teisin..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)