Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Vaiva Rykštaitė

„Laikas apskritai baigiasi. Meluočiau sakydama, kad nebijau."

Vaiva Rykštaitė — žymi lietuvių rašytoja, tinklaraštininkė, žurnalistė, mentorė, socialinių tinklų nuomonės lyderė, Lietuvos rašytojų sąjungos narė. Gimusi ir augusi Kaune, šiandien V. Rykštaitė dienas leidžia Havajuose, kur kartu su vyru Maiku augina vaikus ir užsiima kūryba. Šios jaunos autorės bibliografijos sąrašas gausus: iš viso ji yra išleidusi aštuonias kūrinius, dalis jų tapo bestseleriais. Rašytojos knyga „Pirmąkart mama” yra įtraukta Lietuvos akušerių ir ginekologų draugijos rekomenduojamos literatūros sąrašą. 

Išdėstymas:

Vaiva Rykštaitė

15,18€

Kaip būti. Be klaustuko. Be atsakymo. Eklektiškas Vaivos Rykštaitės tekstų rinkinys – lyg stabtelėjimas per vidurį, dairantis: koks šiandien rodosi pasaulis ir kaip jame sutilpti? Emigrantė, besitapatinanti su žalčių karaliene. Vegetarė, nusipirkusi naują odinę sofą. Moteris, svarstanti, kuo matuojama santuokinė neištikimybė – o jei tik mintyse? Mo..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Vaiva Rykštaitė

12,82€

Laiptinė kvepia skrudintomis saulėgrąžomis, kartais – benamių šlapimu. Butą stebi ant suoliuko kojomis tabaluojančios čigonės. Čia gyveno Liza – palikusi tik violetinę taburetę ir toršerą su kutais. Bute visada tamsu, saulę užstoja senamiesčio mūrai. Kažkur toli už lango žmonės ruošiasi į Baltijos kelią, stoja prie&..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Vaiva Rykštaitė

12,98€

Vaiva Rykštaitė (g. 1985 m.) – filosofijos magistrė, tinklaraštininkė. Šiuo metu gyvena Havajuose, augina dvi dukras. Trijų romanų autorė. „Pirmąkart mama“ – septintoji jos knyga. Pirmas, netikėtas, viską sujaukiantis tapsmas mama. Toji patirtis mane ištiko kaip šokas, vėliau virto tapatybė..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Vaiva Rykštaitė

Ar žinojote, kad Jūratė lengvai gali keisti pavidalą? Kartais pasirodo kaip graži mergelė, kartais kaip ruonė, medūza, delfinė... ar aštuonkojė... Neįtikėtina? Bet įmanoma. Bent jau šitaip Domicelė pasakoja Mikui – keliautojui iš tolimosios Amerikos. Kokių nuotykių Mikas patiria Lietuvoje? Tegul šias paslaptis išsaugo knygos puslapiai. O jei norėsi..

Išparduota

Vaiva Rykštaitė

Tame name Havajuose gyvena žmonės be sielų. Mėlynas iš išorės, sujauktas iš vidaus, o miegamasis ir vonia – be sienų. Jame aidi lietuviški podcastai, rėkimas be jokio akcento, trinktelinčios durys. Gimdymo sąrėmiai, nerviniai priepuoliai, orgazmai ir serialų įžanginė muzika. Namas – lyg kosmose paklydęs asteroidas, pakibęs Havajų naktyje, jame telp..

Išparduota

Vaiva Rykštaitė

Vaiva Rykštaitė (g. 1985 m.) – ketvirtos kartos kaunietė, baigusi filosofijos studijas VDU ir Londone. Dirbo modeliu Milane, šešerius metus gyveno Londone, daugiau nei metus praleido keliaudama po Indiją. Šiuo metu gyvena Havajuose, augina dukrą. „Trisdešimt“ – penktoji autorės knyga. Smeto..

Išparduota

Vaiva Rykštaitė

..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1985 m. Kaune. 

2008 m. Vytauto Didžiojo universitete įgijo filosofijos bakalauro laipsnį. 

2013 m. Birkbeck universitete Londone įgijo filosofijos magistro laipsnį. 

2009 m. debiutavo su romanu „Plaštakių sindromas“. 

Nuo 2019 m. Lietuvos rašytojų sąjungos narė. 

Kūrybos bruožai

V. Rykštaitė - bestselerių autorė. Ji rašo tiek vaikams, tiek suaugusiems. Istorijų siužetas rutuliojasi ten, kur tuo metu gyvena rašytoja - Kaune, Indijoje, Londone ar Havajuose.