Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Valdas Adamkus

Valdas Adamkus – Lietuvos Respublikos prezidentas, pareigas ėjęs nuo 1998 iki 2003 ir nuo 2004 iki 2009 m. 1944 m. jis bėgo nuo artėjančios Raudonosios armijos į Vokietiją, galiausiai atsidūrė JAV ir taip tapo vienu garsiausių išeivių Lietuvos istorijoje. Gyvendamas už Atlanto jis baigė universitetą ir sparčiai pasinėrė į politiką. Nuo 1972 m. tapo JAV aplinkos apsaugos delegacijos nariu ir į Lietuvą atvykdavo kasmet. 1993 m. pradėjo aktyviai dalyvauti atkurtos Lietuvos Respublikos gyvenime. 

Per dvi savo kadencijas V. Adamkus užsitarnavo pasaulio politikų, Lietuvos elito ir visos šalies žmonių pagarbą. Už savo politinę, visuomeninę, aplinkosauginę veiklą V. Adamkus yra gavęs  dešimtis prestižiškiausių pasaulio apdovanojimų bei ordinų. Tad natūralu, kad šio žmogaus mintys nugulė ir ant popieriaus. V. Adamkaus bibliografijoje yra ne vienas biografinis leidinys, kuriame jis nuoširdžiai dalinasi prezidentinio darbo užkulisiais, tačiau bene populiariausia tapo paskutinė jo knyga „Pareigos, kurios nesibaigia“ – joje Prezidentas vertina šalies gyvenimą jau šalį valdant Daliai Grybauskaitei. 

Išdėstymas:
IŠPARDAVIMAS

Valdas Adamkus

9,04€

Prezidento Valdo Adamkaus (šias pareigas Jo Ekscelencija ėjo 1998–2003 ir 2004–2009 metais) laikysena – politiko, piliečio, valstybės vadovo, tiesiog žmogaus – iki šiol prisimenama kaip tam tikras etalonas. Dialogo kultūra, kurią dažnai ir noriai minėjo Prezidentas, buvo akivaizdi pastanga artinti mus, Lietuvą,..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Valdas Adamkus

13,03€

Naujoje knygoje dvi kadencijas (1998–2003 ir 2004–2009 metais) šaliai vadovavęs prezidentas Valdas Adamkus pasakoja apie pastarųjų penkerių metų Lietuvos politinio ir visuomeninio gyvenimo įvykius, reiškinius, dalijasi su skaitytojais savo apmąstymais ir išgyvenimais. Čia skelbiami dienoraščiai, rašyti..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Valdas Adamkus

13,23€

Knygos literatūrinės dalies autorius – Arnas Ališauskas, Valdo Adamkaus prezidentavimo metais dirbęs Lietuvos Respublikos Prezidentūros spaudos tarnyboje redaktoriumi, vėliau – Prezidento referentu. Per dešimt darbo ir beveik dvidešimt bendravimo su Prezidentu metų, taip pat kaip scenaristui dalyvaujant dokumentinio..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)