Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Whitw Star Kids

Išdėstymas:

Whitw Star Kids

Mažoji karvytė išbėga ganytis į pievą. Taip ir prasideda jos kelionė.  Šioje kartoninėje knygelėje su pliušiniu piršto žaisliuku – karvyte, skirtoje patiems jauniausiems skaitytojams, pasakojama viena mažosios karvytės diena: nuo ankstyvo ryto iki nakties, kai jau laikas miegoti. Kadangi kūdikių rega yra vis dar besivystanti, mažylių dėme..

Whitw Star Kids

Mažoji panda pabunda žaisti ir labai nori paragauti bambuko ūglių. Taip ir prasideda jos kelionė. Šioje kartoninėje knygelėje su pliušiniu piršto žaisliuku – panda, skirtoje patiems jauniausiems skaitytojams, pasakojama viena mažosios pandos diena: nuo ankstyvo ryto iki nakties, kai jau laikas miegoti. Kadangi kūdikių rega yra vis dar bes..

Whitw Star Kids

SMAGIAI LEISK LAIKĄ KONSTRUODAMAS DINOZAURŲ MODELIUS IR SUŽINOK, KOKIOS YPATYBĖS KIEKVIENĄ IŠ JŲ DARĖ UNIKALŲ!SIAUBINGASIS TIRANOZAURAS, GREITASIS VELOCIRAPTORIUS, ŠARVUOTASIS TRICERATOPSAS, STAMBUSIS STEGOZAURAS IR MILŽINIŠKAS DIPLODOKAS LAUKIA, KOL ATSKLEISI JŲ PASLAPTIS IR ŽAISI KARTU!Kuo ši knyga naudinga:• Meniškos iliustracijos padeda ugdyti ..

Whitw Star Kids

Sukonstruok nuostabių transporto priemonių trimačio vaizdo modelius. Automobilis, traukinys, sraigtasparnis, laivas ir lėktuvas nekantrauja atskleisti visas savo paslaptis ir žaisti su tavimi! Smagiai praleisk laiką! Kuo ši knyga naudinga: • Meniškos iliustracijos padeda ugdyti meninį skonį ir grožio suvokimą  • Lavinamas p..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)