Žydrūnas Sadauskas

"Rekomenduoju pagyventi bent vieną dieną remiantis tik fakto neišvengiamumu."

Žydrūnas Sadauskas — žmogaus elgsenos specialistas, veidotyrininkas, kūno kalbos ekspertas, išleidęs ne vieną autorinę knygą. Ž. Sadauskas jau daugiau nei dešimtmetį gilinasi žmogaus išorinių ir vidinių savybių koreliaciją, ypatingą dėmesį kreipdamas į veido bruožus ir kūno kalbą. Veidotyra, pasak jo, tai tarsi atversta knyga, kuri slepia visą tiesą apie žmogaus charakterį, savybes, silpnąsias ir stipriąsias vietas. Tai naudinga ne tik norint geriau pažinti aplinkinius, bet ir patį save. Apie tai Ž. Sadauskas rašo savo knygose: „Veidoskaita: praktinis vadovas” bei „Vaikystės šešėliai”. 

Žydrūnas Sadauskas

14,17€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Žydrūnas Sadauskas

17,96€

Turime sandėlyje

Žydrūnas Sadauskas

15,71€

Turime sandėlyje

Išparduota

Žydrūnas Sadauskas

Išparduota

4 prekės

Biografija

7 metus dirbo rinkodaros ir internetinio marketingo srityje Jungtinėje Karalystėje.

2011 m. įkūrė „Internetinio Marketingo Laboratoriją“, buvo vienas iš WEB Akademijos steigėjų. 

Dalyvavo įkuriant Lietuvos partizaninio marketingo sąjūdį.

Vilniaus universitete skaitė paskaitas apie partizaninį marketingą. 

Kaip verslo konsultantas organizavo mokymus įmonėms.

Yra sertifikatus turintis veidoskaitos, profailingo ir kūno kalbos treneris. Šiomis temomis rengia paskaitas, seminarus, konsultuoja, ruošia kitus veidoskaitininkus.

Kūrybos bruožai

Ž. Sadauskas yra parašęs 2 knygas apie veidoskaitą. „Veidoskaita. Praktinis vadovas“ yra skirta tiems, kurie nori geriau perprasti aplinkinius. Be to, leidinys žada ir padėti atrasti savo vietą pasaulyje ir suprasti, kodėl su vienais yra taip lengva susikalbėti, o su kitais – be galo sunku.

Tuo tarpu populiariosios psichologijos knygoje „Vaikystės šešėliai“ yra giliai pabrėžiama vaikystės etapo svarba gyvenimo kelyje. Būtent šiuo laiku žmonės išmoksta pagrindines savo elgesio taktikas ir strategijas tikslams pasiekti. Leidinyje Ž. Sadauskas pateikia charakterių blokus ir dalijasi savo kaip veidoskaitininko patirtimi, tiriant, kaip kompleksai susiformuoja itin jauname amžiuje.