Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Gramatikos prat. 2 kl. (3 d.)

Gramatikos prat. 2 kl. (3 d.)

Internetu:
3,56€
Knygyne:
3,75€

Apie

„Gramatikos pratimai2 klasei“ – tai leidinys, kuriame rasite daug lietuvių kalbosužduočių, įvairių rašybos pratimų ir gramatikos taisyklių antrokams. Sąsiuvinio užduotystinka mokantis iš bet kurio lietuvių kalbos 2 ...
Leidykla: Šviesa

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 40
  • Leidykla Šviesa
  • ISBN 9785430068844

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Gramatikos prat. 2 kl. (3 d.)“ aprašymas

Gramatikos prat. 2 kl. (3 d.)

„Gramatikos pratimai2 klasei“ – tai leidinys, kuriame rasite daug lietuvių kalbosužduočių, įvairių rašybos pratimų ir gramatikos taisyklių antrokams. Sąsiuvinio užduotystinka mokantis iš bet kurio lietuvių kalbos 2 klasės vadovėlio, parengtopagal atnaujintą programą. Jos padės mokiniams įtvirtinti perlietuvių kalbos pamokas įgytas žinias. Čia gausu ilgųjų ir trumpųjų balsių, priebalsių, dvibalsių skyrimo, į klausimus ką? kur? atsakančių žodžių rašybos įtvirtinimo, sakinių sudarymoužduočių. Sėkmingai mokytis vaikams padės įvairūs tekstai ir kūrybinėsužduotys. Visos užduotys pateiktos taip, kad mokiniai jas galėtų atliktisavarankiškai.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai