Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Agnė Bausienė

Išdėstymas:

Agnė Bausienė

9,58€

Kai Lėja kartu su geriausia drauge Natalija sumano nuo studijų ir darbų atsipalaiduoti naktiniame klube, ji nė nenutuokia, kad ši lemtinga naktis iš esmės pakeis jos gyvenimą. Mėgaudamasi žavių vaikinų dėmesiu ir išgėrusi kelias taures, ji apsvaigsta ir... pabunda nepažįstamuose namuose. Su siaubu suvokusi, kad yra pagrobta, ji instinktyviai m..

Turime sandėlyje

Agnė Bausienė

8,79€

Juodųjų kaklaraiščių klubo nariai – turtingi, įtakingi ir garbingi. Tikri džentelmenai, pasirengę padėti kebliose situacijose ar suvedant senas sąskaitas... Pavojai, kurie tyko šio klubo narių, jiems tėra mažmožiai, nes šiems vyrams baimė – nepažįstamas jausmas. Tačiau priešas nėra svarbus, kol jis nepasikėsina į tavo geidžiamą moterį...Kai klubo v..

Turime sandėlyje

Agnė Bausienė

10,58€

Nekilnojamojo turto agentas ir populiaraus striptizo klubo savininkas Geilas džiaugiasi nusprendęs persikraustyti į užmiestį, mėgaujasi tyla ir galimybe rytais bėgioti gamtoje. Jo gyvenimas – kruopščiai sustyguotas, darbotvarkėje nėra vietos trukdžiams ar atsitiktinumams. Tačiau... Vos vienas žvilgsnis į kitapus gatvės saulėkaitoje plušančią m..

Turime sandėlyje

Agnė Bausienė

8,75€

Ar meilė brolio žmonai – nuodėmė? Net jei tas brolis... miręs? Jau trečiasis karštas Agnės Bausienės romanas „MANO BROLIO ŽMONA“ panardins jus į didžiausių aistrų ir beprotiškiausių jausmų sūkurį!Mylimas Ievos vyras ir Artūro brolis dvynys Aurimas žuvo autoavarijoje. Beveik nebendravę iki Aurimo mirties, Ieva ir Artūras susidraugauja ir padeda vien..

Turime sandėlyje

Agnė Bausienė

9,08€

Debiutuojanti lietuvių rašytoja išdrįso atskleisti visas detales, kas vyksta už kontoros vadovo kabineto durų. Agnė Bausienė knygoje „Tarnybinis romanas“ kelia klausimus apie meilės ir karjeros suderinamumą, atskleidžia pavydo, šantažo ir intrigų temas.Haroldas – vadovas, o Gabrielė – pavaldinė. Jie liepsnoja beprotiška aistra, tačiau tai yra nepri..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)