Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Allison Pataki

Išdėstymas:

Allison Pataki

16,97€

Pranciškus Juozapas Habsburgas daugiatautės Austrijos imperijos valdovu tampa 1848 m. Kai per Europą ritasi revoliucijų banga. Nuslopinęs maištus Vengrijoje ir Italijoje, jis perima sostą iš dėdės. Įtakingiausias Pranciškaus Juozapo patarėjas – jo motina erchercogienė Sofija. Ji nuo vaikystės ruošė sūnų imperatoriaus vaidmeniui. Po pasikėsinimo į P..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Allison Pataki

18,62€

Jei negali laužyti taisyklių, suviliok vyrą, kuris tas taisykles kuria.XVIII amžius, Jungtinės Amerikos Valstijos. Žymus Amerikos revoliucijos karų dalyvis, įspūdingais laimėjimais mūšio lauke pasižymėjęs karvedys generolas Benediktas Arnoldas išduoda savo ginklo brolius ir pabėga pas britus, o jo bendrininkas, Didžiosios Britanijos armijos majoras..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Allison Pataki

17,38€

"Šis įspūdingas romanas pasakoja apie Dezirę Klari – moterį, užkariavusią Napoleono Bonaparto širdį, pradėjusią naują dinastiją ir pakeitusią istorijos tėkmę. Preciziškai tikslūs istoriniai faktai ir ne mažiau tikri asmeniniai gyvenimai šią istoriją paverčia nepamirštamu skaitiniu, kuris ne tik sukels nenumaldomą norą plačiau pasidomėti istoriniais..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Allison Pataki

17,34€

Už austrų imperatoriaus Pranciškaus Juozapo ištekėjusi Elžbieta, meiliai vadinama Sisi, pavergia žmonių širdis ir tampa jų „pasakų karaliene". Vis dėlto po žaviu įvaizdžiu slypi kur kas sudėtingesnė asmenybė. XIX a. viduryje Vienoje, Hofburgo rūmų menėse, ne tik skamba karališki valsai ir liejasi šampanas – čia daug pagundų, viešpatauja konkurencij..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)