Andrius Navickas

„Gyvenime labiausiai vertinu sąžiningus, tikrus žmones. Jau geriau sąžiningas priešininkas nei saldžialiežuvis gerbėjas.”

Andrius Navickas (g. 1972) – religijotyrininkas, žurnalistas, buvęs internetinio naujienų portalo bernardinai.lt vyr. redaktorius. Nevyriausybinės pilietinės iniciatyvos Piliečių Santalka tarybos narys, pilietinės akcijos „Neišduok!“ signataras, Pilietinės Visuomenės Instituto „Civitas“ organizuojamų viešųjų diskusijų dalyvis. Taip pat straipsnių apie Lietuvos politines, kultūrines, edukacines aktualijas autorius, knygų sudarytojas. A. Navickas yra išleidęs tokias knygas kaip „Kelio bendrija“, „Laisvų žmonių bendruomenė?“, „Padorios politikos principai“.

Andrius Navickas

4,68€
5,65€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Andrius Navickas

6,18€
7,45€

Turime sandėlyje

Išparduota

Andrius Navickas

Išparduota

Išparduota

Andrius Navickas

Išparduota

4 prekės

Biografija

Gimė 1972 m. kovo 9 d. Vilniuje.

Baigė Vilniaus Salomėjos Nėries vidurinę mokyklą. 

Nuo 1990 m. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete studijavo filosofiją. Įgijo filosofijos magistro laipsnį. 

Vilniaus universiteto Religijos studijų ir tyrimų centre baigė religijos studijas. Įgijo religijos studijų magistro laipsnį. 

2006 m. apgynė disertaciją tema „Žmogaus teisių pagrindimo problema šiuolaikinėje politinėje filosofijoje“. Įgijo humanitarinių mokslų (filosofijos krypties) daktaro laipsnį.

2017 m. birželio 15 d. tapo Lietuvos Respublikos Seimo nariu. Pakeitė mirusį Roką Žilinską.

Kūrybos bruožai

„Babelį" A. Navickas apibūdina kaip provokacinę egzistencialistinę knygą. Tai kartu ir kvietimas į vidinę kelionę, į Miestą, kuriame nėra nei vardų, nei pavardžių, bei išdrįsimą nebesislėpti nuo savo gyvenimo.

„Kelio bendrijoje“ A. Navickas pristato įžvalgas apie tikėjimo kelionę. Autorius kelia klausimą, ką reiškia būti ne tik Kristaus gerbėju, bet ir Jo sekėju?

„Laisvų žmonių bendruomenė“ – trečioji autoriaus knyga. Joje keliami tokie klausimai kaip: ar mes dar turime pagrindą mūsų visuomenę vadinti laisva? Ar patys esame ir norime būti laisvi piliečiai, kurie prisiima atsakomybę už bendrąjį gėrį? Ką šiandien reiškia kova už laisvę?

„Padorios politikos principai“ – tai ketvirtoji A. Navicko knyga. Joje sudėti apmąstymai apie padorios politikos galimybę, krikščionio politiko misiją ir vaidmenį nūdienos visuomenėje. Knygą sudaro 3 dalys: politikos pamatų apsvarstymai, padorios politikos sampratos konkretinimas ir tokios politikos principų įgyvendinimo pavyzdžiai.