Celeste Headlee

„Būdamas geru pašnekovu netampi geru klausytoju, o būdamas protingas gali tapti siaubingu klausytoju.“


Celeste Headlee (g.1969) – amerikiečių žurnalistė, autorė ir viešoji pranešėja, žinoma dėl savo įžvalgų apie tarpusavio bendravimą, žmogiškuosius ryšius ir socialines problemas. Ji yra vedusi įdomių pokalbių ir parašė knygų, skirtų pagerinti pokalbius ir santykius tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje. Naujausia autorės knyga – „Menas nieko neveikti“.

Celeste Headlee

16,96€
19,95€

Turime sandėlyje

1 prekės

Biografija

  • Gimė 1969 m. gruodžio 30 d. Kalifornijoje, JAV. 

  • ​​1995 m. ji baigė Šiaurės Arizonos universitetą, o vėliau Mičigano universitete įgijo vokalo atlikimo magistro laipsnį.

  • Jos karjera prasidėjo žurnalistikos srityje: Celeste Headlee buvo NPR „Public Radio International“ radijo laidų vedėja, reporterė ir korespondentė, aprėpianti įvairias socialines, kultūrines ir politines temas.

  • Taip pat Headlee daug dėmesio skyrė veiksmingos komunikacijos menui ir praktikai. Jos įžvalgos, suformuotos darbo patirties žiniasklaidoje, pavertė ją geidžiama pokalbio, aktyvaus klausymo ir empatiško bendravimo komentatore ir pranešėja.

  • 2017 m. pasirodė jos bestseleris – „We Need to Talk: How to Have Conversations That Matter“, kuriame pristatomais patarimais siekiama įkvėpti teigiamų pokyčių kasdieniame bendravime.

  • Ji taip pat dalyvavo TED pokalbiuose bei viešuose pasirodymuose, kur pabrėžė prasmingų pokalbių galią sprendžiant visuomenės iššūkius ir skatinant geresnius ryšius įvairiose gyvenimo srityse.

Kūrybos bruožai

Knygoje „We Need to Talk: How to Have Conversations That Matter“ autorė pateikia aiškius ir suprantamus patarimus, kaip pagerinti bendravimą ir puoselėti prasmingus santykius. Ji nuolat pabrėžia klausymosi, empatijos ir konstruktyvaus bendravimo svarbą.

Naujausia autorės knyga „Menas nieko neveikti“ nagrinėja plačiai paplitusią pervargimo ir emocinio perdegimo problemą. Autorė gilinasi į tai, kaip svarbu sulėtinti tempą, atkurti ryšį su savimi ir atrasti balansą tarp nuolatinio užimtumo ir asmeninio gyvenimo.