David A. Sinclair

„Iš tikrųjų manau, kad vieną dieną bus įmanoma būti nemirtingam.“


David A. Sinclair (g.1969) – australų ir amerikiečių biologas ir akademikas, pripažintas dėl savo novatoriškų tyrimų senėjimo, genetikos ir ilgaamžiškumo srityse. Jis yra Harvardo medicinos mokyklos genetikos profesorius ir vienas iš Paul F. Glenn biologinių senėjimo tyrimų centro direktorių. Autoriaus kūrinys – „Gyvenimo trukmė: kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma“.

-20% su kodu: ZAIBAS

David A. Sinclair

15,88€
19,85€

Turime sandėlyje

Išparduota

David A. Sinclair

Išparduota

2 prekės

Biografija

  • Gimė 1969 m. birželio 26 d. Sidnėjuje, Australijoje. 

  • David A. Sinclair anksti susidomėjo mokslu bei genetika, o akademines studijas jis tęsė Naujojo Pietų Velso universitete, kur prieš baigdamas daktaro laipsnį studijavo molekulinę genetiką ir su pagyrimu įgijo bakalauro laipsnį. 

  • Po studijų Australijoje žymus biologas tęsė mokslinę karjerą ir galiausiai tapo Harvardo medicinos mokyklos profesoriumi. Jo darbas Harvarde, ypač dėmesys sirtuinams ir jų vaidmeniui senstant, sulaukė tarptautinio pripažinimo.

  • Kaip genetikas ir biologas, Sinclair prisidėjo prie visuomenės supratimo apie senėjimą ir galimas intervencijas, skirtas pagerinti sveikatos būklę ir pailginti gyvenimo trukmę. 

  • Savo moksliniais tyrimais ir publikacijomis jis tapo žymia mokslo bendruomenės figūra, žinoma dėl savo novatoriškų atradimų biologinio senėjimo srityje.

  • 2019 m. biologas taip pat parašė populiariąją mokslo knygą „Gyvenimo trukmė: kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma“, kurioje nagrinėjami jo tyrimų rezultatai ir galimas poveikis ilgaamžiškumui.

Kūrybos bruožai

Savo knygoje „Gyvenimo trukmė: kodėl mes senstame ir kodėl mes neturime“ David A. Sinclair sudėtingus mokslinius tyrimus ir išvadas puikiai perteikia ne ekspertams suprantamu formatu, leidžiančiu skaitytojams suvokti jo darbo svarbą. Autorius yra plačiai pripažintas už savo novatorišką darbą, susijusį su molekuliniais senėjimo mechanizmais, galinčiais sulėtinti ar pakeisti senėjimo procesą.