Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Ernestas Parulskis

„Na, o trečias žvilgsnis, žvilgsnis į ateitį, parodo, kad paminklų su paminkliukais veisimas yra labai egoistinis veiksmas, stipriai apribojantis būsimų kartų paminklines iniciatyvas – geriausios vietos jau užimtos, versti negražias skulptūras bus sunku ir ateityje, o blogiausia – nebeliks paminklų vertų asmenybių.“

Ernestas Parulskis (g. 1963) – Lietuvos eseistas ir menotyrininkas. E. Parulskis dirba kuratoriumi Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje, nuo 1998 m. rašo esė ir komentarus Lietuvos žiniasklaidai. „Žiemos atostogų tankas“ (2015) – pirmoji autoriaus knyga vaikams.

Ernestas Parulskis

5,18€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

1 prekės

Biografija

Gimė 1963 m. 

Studijavo Vilniaus dailės akademijos Dailės istorijos ir teorijos katedroje bei Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje. 

Nuo 1998 m. rašo esė ir komentarus Lietuvos žiniasklaidai.

2001 m. įkūrė naujienų portalą omni.lt (vėliau tapo balsas.lt). Jam vadovavo iki 2008 m.

Kūrybos bruožai

Visi E. Parulskio tekstai – kerinčios mini disertacijos apie kasdienybės magiją. Autorius geba buities smulkmenose įžiūrėti kultūros, o neretai ir visos civilizacijos klodus. E. Parulskio kūryboje gausu meno bei kultūros idėjų, kurias dažnai jis pats ir įgyvendina. Viskas perteikiama paprasta ir grakščia, tačiau tvirta proza. Taip pat rašytojas gali pasigirti itin subtiliu humoro jausmu.