Žiemos atostogų tankas

Žiemos atostogų tankas

Internetu:
5,31€
Knygyne:
6,25€

Apie

Dešimtmečio Tomo tėčio istorija prasidėjo tada, kai jam irgi buvo dešimt. O toje žiloje senovėje per atostogas pramogų buvo nedaug: su draugais vaikščioti į žaidimų automatų arba videofilmų salonus, makaluotis kieme arba stebėti sovietų kareivius. Ko...
Leidykla: Aukso žuvys

Informacija

  • Metai 2015
  • Puslapiai 48
  • Leidykla Aukso žuvys
  • ISBN 978609812010

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Žiemos atostogų tankas “ aprašymas

Žiemos atostogų tankas

Dešimtmečio Tomo tėčio istorija prasidėjo tada, kai jam irgi buvo dešimt. O toje žiloje senovėje per atostogas pramogų buvo nedaug: su draugais vaikščioti į žaidimų automatų arba videofilmų salonus, makaluotis kieme arba stebėti sovietų kareivius. Kol vaikai stebėjo kareivius, jų tykojo tikri pavojai. Ir vieną 1991 metų sausio šeštadienį draugų būrelis nusprendė vaikiškus žaidimus paversti veiksmo filmų vertu išpuoliu. Eseisto Ernesto Parulskio ir dailininkės iliustratorės Mortos Griškevičiūtės iliustruotame vaikiškame apsakyme „Žiemos atostogų tankas“ kalbama apie Sausio 13-osios priešistorę ir lemtingos nakties įvykius. Šis literatūrinis pasakojimas atskleidžia, kad apie skaudžius istorinius įvykius vaikams galima papasakoti informatyviai ir nuotaikingai. APIE AUTORIŲ „Žiemos atostogų tankas“ – pirmoji eseisto ir menotyrininko Ernesto Parulskio (g. 1963) knyga vaikams. Autorius dirba kuratoriumi Nacionalinėje Dailės galerijoje Vilniuje, nuo 1998 metų nuolat rašo esė ir komentarus Lietuvos žiniasklaidai.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai