Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Gabija Vitkevičiūtė

„Jau labai daug padarei, pajutai ir pagalvojai. Noriu paprašyti būti sau švelniai. Nepulk stačia galva, nekeisk pasaulio, vienu mostu nekeisk ir savęs. Jūs abu – ir vartojantis mylimas žmogus, ir Tu – tyrinėjate, stebite, vertinate, matuojatės. Pabūkite abu su tuo, pakvėpuokite.“

Gabija Vitkevičiūtė (g. 1976) – Lietuvos žurnalistė, viešųjų ryšių specialistė, priklausomybių konsultantė. Ilgus metus kauptos patirtys ir gilintos žinios suteikė galimybę autorei paprastai ir informatyviai padėti skaitytojams suprasti, kas yra priklausomybė bei kaip su ja gyventi artimiesiems. Knyga „Širdies tatuiruotės. Apie priklausomybę: mano istorija + sprendimai“ ypatinga dėl to, kad G. Vitkevičiūtė dalinasi asmeniniais išgyvenimais. Jos motina mirė nuo priklausomybės alkoholiui.

Gabija Vitkevičiūtė

17,52€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

1 prekės

Biografija

Gimė 1976 m. rugsėjo 1 d. Vilniuje.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete įgijo žurnalistikos bakalauro ir tarptautinės komunikacijos magistro diplomus. Vilniaus dailės akademijoje – UNESCO kultūros vadybos ir kultūros politikos menų magistro laipsnį.

Kone 15 metų dirbo televizijoje. Buvo laidų „Labas rytas“, „Ryto rytas“, „Žmonės kaip žmonės“ redaktorė ir vedėja, laidų „Moterų laimė“, „Vyrai ir moterys“ bei kitų redaktorė, reporterė, prodiuserė. 

Atstove spaudai ir viešųjų ryšių specialiste dirbo Lietuvos notarų rūmuose, koncerne „MG Baltic“, kandidato į Prezidentus Petro Auštrevičiaus rinkimų štabe, kt.

Bendradarbiaudama su asociacija „Kūrybinės jungtys“ dirbo mokyklose, socializacijos centruose. Dalyvavo pilietinėje akcijoje „Aš ir tu – draugiški šeimai“. Buvo Lietuvos ir Kinijos forumo prie Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos valdybos narė.

Priklausomybių konsultavimu pradėjo užsiimti po to, kai uždarė pačios įkurtus pagalbos namus moterims.

Virš 15 metų nevartoja alkoholio ir sveikos gyvensenos vertybes diegia 4 atžaloms: Ditei, Mėjai Ly, Teresei ir Tadui Jurgiui.

Gyveno Kinijoje, įkūrė komunikacijos agentūrą „Collegis“, parašė kelias knygas.

Kūrybos bruožai

Pirmoji G. Vitkevičiūtės knyga „Karavansarajus" išleista 2011 m. Joje, kaip ir naujesniame leidinyje „Kalaharis", autorė žygiuoja po pasaulį žodžių stebuklų ir jausmų keliais. Tuo tarpu knyga „Širdies tatuiruotės“ pagrįsta 10 metų kaupta informacija, mokslu ir praktika. Joje G. Vitkevičiūtė atvirauja, ką reiškia gyventi su priklausomybę turinčiu artimuoju. Autorė patirtį ir naudingas žinias pateikia suprantamai bei informatyviai.