Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Giedrė Pukienė

Išdėstymas:

Giedrė Pukienė

26,01€

365 puslapių Dienoraštis.365 nemokami džiaugsmai.365 žymių žmonių frazės.365 autorės pasidalinimai.Dienoraštis SKAITYMUI, RAŠYMUI, SPALVINIMUI.❤❤❤Tai sielos transformacijos dienoraštis, kuris papildys jūsų mąstymą, praplės požiūrio amplitudę, prisidės prie jūsų augimo ir palydės jus savame kelyje.Tai ne tik 365 kasdieniniai, nemokami džiaugsmai, be..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Giedrė Pukienė

28,82€

Ši knyga – apie SIELĄ, kuri, eidama gyvenimo vingiais, mokosi, renka patirtis, auga, tobulėja ir dalijasi su kitais savo DŽIAUGSMU.Ši knyga apie tai, kaip SKAUSMAS gali tapti DŽIAUGSMU. Kaip nusivylimas ir pabaiga gali tapti PRADŽIA. Kaip gyvenimo negandos gali tapti puikiu STARTU. Kaip sudegus PAKILTI iš pelenų naujam gyvenimui ir KURTI bei DALYTI..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Giedrė Pukienė

38,42€

140 minčių komplektas. Su įspūdingo grožio akimirkomis iš įvairių šalių. Užfiksuota patirtis. Įamžinta būtis.Atsivertę pirmą pasitaikiusį „Pamąstymų ant suoliuko" puslapį pamaitinsite sielą. Iškelsite klausimus, apie kuriuos niekada nesusimąstėte. Autorė nagrinėja temas, ties kuriomis norisi sustoti. Kurias norisi apsvarstyti. Unikalus ra..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)