Pamąstymai ant suoliuko

38,42€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
45,20€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Skanios knygos
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 240
  • ISBN 9786099615585

„Pamąstymai ant suoliuko“ aprašymas

140 minčių komplektas. Su įspūdingo grožio akimirkomis iš įvairių šalių. Užfiksuota patirtis. Įamžinta būtis.

Atsivertę pirmą pasitaikiusį „Pamąstymų ant suoliuko" puslapį pamaitinsite sielą. Iškelsite klausimus, apie kuriuos niekada nesusimąstėte. Autorė nagrinėja temas, ties kuriomis norisi sustoti. Kurias norisi apsvarstyti. Unikalus rašymo stilius kviečia pajausti ir pasigilinti. Nepamirštant dėkingumo ir džiaugsmo!

Giedrė Pukienė dalijasi įkvepiančiomis mintimis kasdienai – knygoje kiekvienas skaitytojas ras peno vertingiems pamąstymams. Autorės gyvenimo detalės, įžvalgos ir dvasinis brandumas palies kiekvieną skaitytoją ir leis jam ugdytis. Tad atsipalaiduokite, bent trumpam pamirškite gyvenimo rūpesčius ir leiskite teigiamoms emocijoms užplūsti jūsų kūną.

„Šie pamąstymai užGIMĖ 2018 metais. Rašiau juos SAU, kartais išdrįsdama jais pasidalinti socialinėje erdvėje. Kaskart, kai socialinė erdvė atsiunčia prisiminimą apie vieną ar kitą pamąstymą, suvokiu, jog kažkokiu būdu jie turi GYVUOTI ir toliau. Taip GIMĖ mintis sudėti tai į knygą: „Pamąstymai ant suoliuko”." - Giedrė Pukienė.

Giedrė Pukienė - dviejų dukrų mama. „Protui | Kūnui | Sielai“, „Studija 365“ ir „Džiaugsmo akademijos“ įkūrėja. Knygų „Džiaugsmo dienoraštis“, „Pamąstymai ant suoliuko“ autorė. Kelionių „Protui|Kūnui|Sielai“ į įvairias šalis vedlė. Renginių, seminarų, stovyklų organizatorė. Kursų „Mokausi džiaugtis“, „Mano norai ir svajonės“, „Skani moteris“, „Jos didenybė MOTYVACIJA“, „Dvasinės skyrybos. Misija įmanoma?“, „SAU apie SAVE“ vedėja. Besidominti sielogydos, koučingo, NIA, hipnozės, tantros, vedų, meditacijų paslaptimis.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti