Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Skanios knygos

Išdėstymas:

Giedrė Pukienė

38,42€

140 minčių komplektas. Su įspūdingo grožio akimirkomis iš įvairių šalių. Užfiksuota patirtis. Įamžinta būtis.Atsivertę pirmą pasitaikiusį „Pamąstymų ant suoliuko" puslapį pamaitinsite sielą. Iškelsite klausimus, apie kuriuos niekada nesusimąstėte. Autorė nagrinėja temas, ties kuriomis norisi sustoti. Kurias norisi apsvarstyti. Unikalus ra..

Turime sandėlyje

Giedrė Pukienė

28,82€

Ši knyga – apie SIELĄ, kuri, eidama gyvenimo vingiais, mokosi, renka patirtis, auga, tobulėja ir dalijasi su kitais savo DŽIAUGSMU.Ši knyga apie tai, kaip SKAUSMAS gali tapti DŽIAUGSMU. Kaip nusivylimas ir pabaiga gali tapti PRADŽIA. Kaip gyvenimo negandos gali tapti puikiu STARTU. Kaip sudegus PAKILTI iš pelenų naujam gyvenimui ir KURTI bei DALYTI..

Turime sandėlyje

Giedrė Pukienė

26,01€

365 puslapių Dienoraštis.365 nemokami džiaugsmai.365 žymių žmonių frazės.365 autorės pasidalinimai.Dienoraštis SKAITYMUI, RAŠYMUI, SPALVINIMUI.❤❤❤Tai sielos transformacijos dienoraštis, kuris papildys jūsų mąstymą, praplės požiūrio amplitudę, prisidės prie jūsų augimo ir palydės jus savame kelyje.Tai ne tik 365 kasdieniniai, nemokami džiaugsmai, be..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Žydrūnas Sadauskas

16,07€

„Norint pabėgti iš sapno, visų pirma reikia suvokti, kad sapnuoji""...Žydrūno Sadausko naujausios knygos „Kvantinė psichologija"" tikslas – ne išmokyti tave „stebuklingų"" praktikų ar priversti suformuoti naują įgūdį, o pabandyti „priversti"" tave susimąstyti ir pakeisti pasaulio suvokimą. Yra didelė tikimybė, kad tai pagerins tavo gyvenimo kokybę,..

Turime sandėlyje

Žydrūnas Sadauskas

20,36€

Taip jau išėjo, kad gyvenimas „privertė“ tapti pasakų rašytoju... Ilga istorija – trumpai... Kai į šį pasaulį atkeliavo mano sūnus Kristijonas, atėjo laikas skaityti jam pasakas. Tuomet pastebėjau, kad modernūs vaikų pasakų rašytojai tikriausiai nežino, kokią psichologinę įtaką vaikams daro pasakos... Taip ir tapau pasakų rašytoju...Vaikas užaugo i..

Turime sandėlyje

Jūratė Norvaišienė

18,28€

Pandemija pakeitė pasaulio gyvenimą. Tad ir šiuo laikotarpiu gimusi knyga netipiška. Karantinui apribojus bendravimo galimybes, autorė Jūratė Norvaišienė kūrė savo personažus ir jų istorijas. Jos išskirtinės tuo, kad papasakotos naudojant žodžius iš tos pačios raidės. Paskaitę nustebsite, koks turtingas ir daug galimybių teikiantis lietuvių kalbos ..

Turime sandėlyje

Išparduota

Žydrūnas Sadauskas

Jei atsiveri šią knygą, sužinosi, kad mano vaikystė, kaip tikriausiai ir tavo, nebuvo rožėmis klota. Nors aš, kaip ir tu, vaikystėje laukiau, kada greičiau užaugsiu, ir maniau, kad užaugus mano vaikystės bėdos baigsis, bet klydau. Man keturiasdešimt aštuoneri metai, o trisdešimt penkerius iš jų bandžiau ištrūkti iš savo vaikystės. Aš ir pats to nes..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)