Glennon Doyle

„Skaitymas yra mano įkvėpimas, o rašymas – mano iškvėpimas.”


Glennon Doyle (g. 1976) – amerikiečių rašytoja, internetinės bendruomenės Momastery.com įkūrėja ir filantropė, savo knygomis ir tinklalaidėmis siekianti padėti moterims atrasti gyvenimo džiaugsmą. Žymiausi autorės kūriniai: New York Times“ bestseleriai „Išlik kovotoja", „Nesutramdyta".


Glennon Doyle

11,44€
16,35€

Turime sandėlyje

Išparduota

Glennon Doyle

Išparduota

2 prekės

Biografija

  • Gimė 1976 m. kovo 20, Burke, Virdžinijos valstijoje. Turi vieną seserį.

  • Ji dažnai rašo ir kalba apie ankstyvą kovą su bulimija ir priklausomybe. Savo 2013 m. TEDx kalboje ji pasakoja apie paauglystėje praleistą laiką psichiatrinėje ligoninėje. 1999 m. ji baigė menų bakalauro laipsnį James Madison universitete. Baigusi studijas ji tapo mokytoja Šiaurės Virdžinijoje.

  • 2009 m. Doyle pradėjo rašyti savo internetinį tinklaraštį „Momastery“, siekdama pasidalinti pažangios krikščionės, auginančios tris vaikus, gyvenimu. Tai buvo jos rašytojos karjeros pradžia, kurią pažymėjo ir jos pirmoji knyga-memuarai pavadinimu „Carry On, Warrior“ (2013 m.) Ši knyga suvienija tikėjimą su sąžiningumo ir autentiškumo temomis, tačiau vėlesni jos raštai nutolsta nuo pagrindinio dėmesio religijai.

  • 2016 m. buvo išleisti tolesni memuarai „Love Warrior“. 2016 m. rugsėjį jis buvo įtrauktas į Oprah's Book Club 2.0.

  • Ji yra moterų vadovaujamos ne pelno siekiančios organizacijos „Together Rising“ įkūrėja ir prezidentė, kuri sukėlė tikrą revoliuciją – surinko daugiau nei 45 mln. JAV dolerių krizę patiriančioms moterims, šeimoms ir vaikams.

  • Šiuo metu su šeima gyvena Floridoje su žmona ir vaikais.


Kūrybos bruožai

Rašytoja dalinasi šmaikščiais, o kartu ir melancholiškais pamąstymais apie visuotines, tačiau dažnai užslaptintas moterų patirtis. Tai įkvėpė socialinį judėjimą, kuris primena moterims, kad jos – ne vienos. 

Akimirksniu į populiariausių „New York Times" knygų gretas įšokusioje prisiminimų knygoje „Išlik kovotoja" ji aprašo klaidų ir sudėtingą savo gyvenimo kelią, dalijasi jaudinančiomis, įkvepiančiomis ir padrąsinančiomis esė. Autorė ragina patikėti savimi, kviečia nesivaikyti tobulumo, neapsunkinti motinystės, santuokos, draugystės apsimetinėjant, kad tai lengva. Anot rašytojos, kai nustojame apleisti save ir atsisakome įvairių lūkesčių, tampama moterimis, kurios pagaliau gali pažvelgti į gyvenimą ir jį pažinti. Apie tai autorės naujausioji knyga „Nesutramdyta“.