Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Išlik kovotoja

1,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Glennon Doyle
Informacija
  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 272
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415024841

Knygos „Išlik kovotoja “ aprašymas

Glennon Doyle – internetinės bendruomenės Momastery.com įkūrėja, filantropė. Bendradarbiauja su leidiniais Family Circle, Women’s Day, Glamour UK, The Huffington Post ir kitais. Su šeima gyvena Floridoje. Knygoje šmaikštūs, o kartu ir melancholiški amerikiečių rašytojos, visuomenininkės Glennon Doyle pamąstymai apie visuotines (tačiau dažnai užslaptintas) moterų patirtis įkvėpė socialinį judėjimą, kuris primena moterims, kad jos – ne vienos.

Prisiminimų knygoje „Išlik kovotoja: kaip priimti savo painų, bet gražų gyvenimą“ akimirksniu į populiariausių „New York Times“ knygų gretas įšokusioje, ji aprašo klaidų kupiną ir sudėtingą savo gyvenimo kelią, dalijasi jaudinančiomis, įkvepiančiomis ir padrąsinančiomis mintimis. Savo esė autorė ragina patikėti savimi, akina drąsai ir gerumui, kviečia nesivaikyti tobulumo, neapsunkinti motinystės, santuokos, draugystės apsimetinėjant, kad tai lengva; ji moko mylėti save, kitus ir gyvenimą, ką jis bebūtų jums paruošęs.

Knyga ypač patiks moterims, nes tai tikras įkvėpimo šaltinis, kuris padės išmokti mylėti save, kitus ir gyvenimą, atrasti džiugius dalykus blogiausiose situacijose. Jaudinančios, padrąsinančios autorės mintys įkvėpsdaugelį.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti