Hannah Kent

„Aš nenoriu, kad mane prisimintų, aš noriu būti čia!“

Hannah Kent (g.1985) – australų rašytoja, žinoma dėl savo indėlio į šiuolaikinę grožinę literatūrą. Pirmą kartą reikšmingo pripažinimo ji sulaukė išleidusi debiutinį romaną „Paskutinės apeigos“, kuris sulaukė dėmesio visame pasaulyje. Naujausias autorės kūrinys – „Atsidavimas“.


Hannah Kent

16,75€

Turime sandėlyje

Hannah Kent

13,11€

Turime sandėlyje

Išparduota

Hannah Kent

Išparduota

3 prekės

Biografija

  • Gimė 1985 m. Adelaidėje, Pietų Australijoje. 

  • Ji nuo mažens ugdė aistrą rašymui, tad Flinderso universitete nusprendė studijuoti anglų kalbą, istoriją ir kūrybinį rašymą.

  • Baigusi bakalauro studijas  ir gavusi Rotary mainų stipendiją rašytoja išvyko į Islandiją. Ši patirtis, susižavėjimas šalies istorija ir kultūra galiausiai paskatino ją 2013 m. parašyti „Paskutines apeigas“ – istorinį romaną, paremtą tikra paskutinės moters, kuriai buvo įvykdyta mirties bausmė Islandijoje 1830 m., istorija.

  • Prieš tai sugrįžusi į Australiją ir Flinderso universitete įgijusi kūrybinio rašymo daktaro laipsnį, šį romanas ji parašė remdamasi savo disertacija.

  • Ankstyvas Kent gyvenimas ir patirtis padarė didelę įtaką jos rašymui, o jos darbuose dažnai nagrinėjamos izoliacijos, sunkumų ir žmogaus psichikos temos.

  • Šiuo metu rašytoja gyvena Adelaidėje su žmona Heidi, kartu augina du vaikus.


 Kūrybos bruožai

Savo kūriniuose rašytoja dažnai gilinasi į istorines ir kultūrines temas, ji turi talentą užfiksuoti savo pasakojimų aplinką ir veikėjus. Knygose taip pat galima pastebėti ypatingą dėmesį istorinėms detalėms, o skaitytojus autorė įtraukia savo gebėjimu sukurti emociškai rezonansinius pasakojimo potyrius.