Herbjørg Wassmo

Išdėstymas:
naujiena elakcija -30%

Herbjørg Wassmo

Internetu:
11,44€
Knygyne:
16,35€
Sutaupote:
4,91€

Herbjørg Wassmo (g. 1942) yra viena populiariausių autorių Norvegijoje. 1986 m. rašytoja apdovanota Šiaurės šalių tarybos premija. Jos kūriniai išversti į daugelį kalbų. Garsiausias iš jų – „Dinos knyga“.Tai romanas apie išdavystę ir kaltę, gaivališką ir nepasotinamai juslingą moters prigimtį. Baisus sukrėtimas, patirtas ankstyvoje vaikystėje, pers..

ispardavimas -50%

Herbjørg Wassmo

Nauja kaina:
4,03€
Sena kaina:
8,05€
Sutaupote:
4,02€

Skaitytojų pamėgtos Laiko patikrintos, pasaulyje pripažintos, skaitytojų pamėgtos knygos, tapusios bestseleriais Lietuvoje. Herbjørg Wassmo (g. 1942) yra viena populiariausių autorių Norvegijoje. 1986 m. rašytoja apdovanota Šiaurės šalių tarybos premija. Jos kūriniai išversti į daugelį kalbų. Niekam taip ir ..

elakcija -30%

Herbjørg Wassmo

Internetu:
5,46€
Knygyne:
7,80€
Sutaupote:
2,34€

Pasaulinio pripažinimo sulaukusios knygos, pasiilgusiems skaitymo malonumo. „Septinto susitikimo“ herojai susitiko dar vaikystėje. Ruta – ypatingos sielos mergaitė juodomis akimis, kilusi iš nedidelės salos Norvegijos šiaurėje. Uždaroje bendruomenėje, kur kiekvienas troškimas išlįsti iš visuomenė..

naujiena elakcija -30%

Herbjørg Wassmo

Internetu:
10,67€
Knygyne:
15,25€
Sutaupote:
4,58€

Šioje knygoje pasakojama apie šešiolikmetę merginą Dortę. Ji gyvena mažame Lietuvos miestelyje ir svajoja apie paprastus, pasiekiamus dalykus, todėl pati nustemba, kai vieną dieną sutinka išvykti į Stokholmą dirbti restorane. Naivi ir praradusi viltį Dortė pakliūva į rankas tiems, kurie planuoja ją parduoti kaip sekso vergę Norvegijoje, o kai pagal..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)