Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Stiklinė pieno

Stiklinė pieno

Internetu:
12,65€
Knygyne:
15,25€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786090143780

Knygos „Stiklinė pieno“ aprašymas

Dortė - šešiolikmetė mergina, gyvenanti mažame Lietuvos miestelyje. Ji paprasto būdo ir trokšta pasiekiamų dalykų, tad pati nustebina save, kai ryžtingai nusprendžia išvykti dirbti restorane Stokholme. Ji įsipainioja į pavojingą situaciją, o kai suvokia padėties rimtumą, jau nieko nebegali pakeisti. Naivi mergina patenka į rankas tiems, kurie planuoja ją parduoti kaip sekso vergę Norvegijoje.

Siaubingą realybę vaizduojantis romanas „Stiklinė pieno“ sukrečia kiekvieną skaitytoją. Šis kūrinys įrodo, jog žmogus yra pajėgus įveikti net ir žiauriausius smūgius. Autorė Herbjørg Wassmo šia knyga skatina visuomenę sutelkus jėgas stabdyti smurtą prieš moteris. Jos romanai užkariavo daugiau nei 20 šalių skaitytojų širdis - į opią prekybos žmonėmis problemą buvo atkreiptas dėmesys visame pasaulyje. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti