Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Stiklinė pieno

Stiklinė pieno

Internetu:
12,65€
Knygyne:
15,25€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786090143780

Knygos „Stiklinė pieno“ aprašymas

Dortė - 16-metė mergina. Gyvena mažame Lietuvos miestelyje. Ji paprasta. Trokšta pasiekiamų dalykų. Pati šokiruoja save, kai ryžtasi išvykti dirbti į restoraną Stokholme. Tačiau tai - pavojingesnė situacija, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Dortė smarkiai įsipainioja į klastingas pinkles. Kai mergina suvokia padėties rimtumą, nieko nebegali pakeisti. Naivi paauglė patenka į rankas planuojantiems ją parduoti kaip sekso vergę Norvegijoje.

Tragišką realybę vaizduojantis romanas „Stiklinė pieno“ šokiruoja kiekvieną. Kūrinys įrodo, kad žmogaus dvasia gali įveikti net ir žiauriausius smūgius.

Autorė Herbjørg Wassmo knyga skatina visuomenę stabdyti smurtą prieš moteris. Jos romanai užkariavo daugiau nei 20 šalių skaitytojų širdis. Į opią prekybos žmonėmis problemą atkreiptas dėmesys visame pasaulyje. 

Herbjørg Wassmo (g. 1942) - norvegų rašytoja. Ji gimė Vesterolene ir iki rašytojos karjeros pradžios dirbo mokytoja šiaurės Norvegijoje. Pirmasis jos išleistas kūrinys buvo eilėraščių rinkinys „Sparnų plakimas" (norv. „Vingeslag"). Didžiausias autorės proveržis tapo pirmasis romanas „Namas su aklu stikliniu prieangu" (norv. „Huset med den blinde glassveranda"), parašytas 1981 m. Pagal jos 1989 m. romaną Dinos testamentas" (norv. Dinas bok") 2002 m. sukurtas filmas Aš esu Dina". Jame pagrindinius vaidmenis atliko Maria Bonnevie ir Gérard'as Depardieu.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti