Ką praleidau, kol miegojai

11,70€
14,10€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 305
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9786094792830

Knygos „Ką praleidau, kol miegojai“ aprašymas

„– Kokia jūsų tobulos santuokos paslaptis?
Senolis pasilenkė ir labai rimtai į mane pažvelgė.
– Mūsų santuoka nebuvo tobula. Jokia santuoka nėra tobula. Buvo laikai, kai ji beveik nuleido rankas. Ir dar daugiau kartų aš buvau netekęs vilties. Mūsų santuokos ilgaamžiškumo paslaptis yra niekada nepasiduoti abiem vienu metu.“

Kvin susipažįsta su Grehemu liūdniausią savo gyvenimo dieną. Būtent tuomet, kai regisi, kad visas pasaulis tuoj suduš į šipulius, įsižiebia viltis patirti tikrą meilę.

Bet prabėgus keleriems puikiems santuokos metams Kvin ir Grehemo laimė ima aižėti. Nutylėtos nuoskaudos, neišsakytos mintys ir tyla kiekvieną dieną juos gramzdina vis gilyn, kol galiausiai pradeda atrodyti, kad išeities tiesiog nebėra. Kvin ir Grehemas supranta, kad tolesnį jų gyvenimą gali nulemti vos vienas sprendimas, kuris arba taps išsigelbėjimu, arba viską užbaigs.

„Jautrus santuokos, jos pakilimų ir neišvengiamų nuopuolių, paveikslas,“ - Kirkus Reviews.

„Taip tikra. Net gelia,“ - USA Today.

„Colleen Hoover grįžta su dar vienu nepaprastai atviru ir jautriu kūriniu, ne vieną priversiančiu pravirkti,“ - US Weekly.

„New York Times“ bestselerių autorė Colleen Hoover (Kolyn Hūver, g. 1979) karjerą pradėjo kaip socialinė darbuotoja, o po to pasuko rašytojos keliu ir sulaukė milžiniškos sėkmės visame pasaulyje. „Ką praleidau, kol miegojai“ – jau antroji lietuviškai išleista „Mes dedame tašką“ autorės knyga. 2022 m. spalio mėn. duomenimis, C. Hoover yra pardavusi apie 20 mln. knygų. 2023 m. žurnalas Time ją įvardijo kaip vieną iš 100 įtakingiausių pasaulio žmonių.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti